Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, z #wykop w ostatnich latach zrobił się jeden wielki festiwal #!$%@? i stale jest coraz gorzej!

#mirko to jeszcze nic, #mirko wydaje się trzymać poziom (no, może oprócz #nocnazmiana), jak jeszcze dorzuci się #czarnolisto na nieinteresujące tagi to w ogóle bajka, ale to co się dzieje w komentarzach pod znaleziskami to już po prostu #podludzie

Niektórzy z was #podludzie muszą być wyjątkowo zastraszonymi jednostkami w życiu, które tutaj odbijają sobie całą swoją frustrację i robią wszystko byle kogoś zaatakować - macie problemy ze sobą w codziennym życiu i tutaj chcecie udowodnić sobie jacy to jesteście zajebiści, błyskotliwi, dowcipni i w ogóle? A może to taka nowa moda, żeby komuś #!$%@?ć za wszelką cenę?

#!$%@? z tym, że ktoś uczciwie przyznaje się do błędu - trzeba go jeszcze skopać, wyśmiać i poniżyć, żeby były #heheszki.
#!$%@? z tym, że ktoś chce o coś normalnie zapytać - nie mam nic do powiedzenia w temacie, ale swoje 4 grosze dorzucić muszę, byle odrobinę jadu na kogoś wypluć.
#!$%@? z tym, że ktoś zna się na temacie - ja wiem lepiej, a jak się nie zgadzasz z moją opinią to #!$%@? nudna pindo.

Zaraz po tym zlatuje się kilkudziesięciu kolejnych, którzy przyklaskują pierwszemu i zaczyna się wzajemne plusowanie i lizanie po jajkach, można zapomnieć o jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji.

Obserwuję kilka for, obserwuję reddita i nigdzie w komentarzach nie przewija się tyle jadu, nienawiści, chęci dokopania zupełnie obcej osobie, poniżenia jej za wszelką cenę jak tutaj. To miejsca zaczyna coraz bardziej przypominać onetowy rynsztok.

#oswiadczenie że dawne #dziecineostrady, w porównaniu z wami #podludzie, to był pikuś.

Fala niczym nieuzasadnionego hejtu pochodząca od niektórych wykopków jest po prostu niewyobrażalna - co jest tego przyczyną?

Tak, wiem co niektórzy z was #podludzie mają do powiedzenia:
#usunkonto
#zielonkadupacicho
#rybyizielonkiglosuniemaja
#falszywyrozowypasek
#scianatekstu
#tldr
#gorzkiezale
#boldupy

Maść już mam, dzięki.

Btw.

  • 12