Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, poprosze o rady. Skończyłemł studia inżynierskie, pierwszego stopnia na AM w Gdyni, wydz mechaniczny, uprawnienia do pływania na statkach, świadectwo motorzysty wachtowego i mechanika wachtoweho, angielski płynny, dobre kompetencje społeczne. Co tu robić teraz. Szukać ciekawej roboty w Trójmieście czy od razu do agencji crewingowych? Z tego co ogladam w ogłoszeniach mogę zostać konsultantem na infolini albo pracować w MC Donalds.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#praca #studia #kariera #gdynia #trojmiasto
  • 7
  • Odpowiedz
@mak2207: ja bym zrobił tak: popływał (kilka lat), zarobił trochę i potem z tym doświadczeniem szukał czegoś w #trojmiasto np. w porcie, stoczni, GTC itp. lub otworzył własny mały biznesik za oszczędzone pieniądze
  • Odpowiedz
@Sickstee: remontowa dobry kierunek w Trójmieście, stawki rosną, maja wydział mechaniczny silników i układania wałów z tego co wiem, szwagier jest spawaczem i więcej zostałby chyba tylko na zachodzie
  • Odpowiedz
@uketrab: w zeszłym roku byłem 160 dni na praktyce na o kontenerowcu, przeżyłem ale szczyt to nie jest. Z drugiej strony jako oficer będę miał kontrakty max 4 miesiące.
  • Odpowiedz
@mak2207: Jak nie masz żony i dzieci to szalej i pnij się po szczeblach kariery, im szybciej tym lepiej dla Ciebie i Twojej przyszłej rodziny. Z tego co wiem są kontrakty 6/6 tygodni to jeszcze nie tak źle, ale nie wiem na czym, chyba na platformach?
  • Odpowiedz
Tak, branża offshore, statki PSV, pływające rafinerie, tankowce to jest dobra kasa. I dobry socjal. W firmach które biorą na statki handlowe 3Eng/2Oficer dostaje 3000$/€ za miesiąc na burcie. Wszystkie opłaty to jego sprawa.
  • Odpowiedz