Wpis z mikrobloga

Z dniem wczorajszym przeszedłem z #bojowkasymbian do #bojowkaandroid ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Samsung Galaxy #note4 w wersji ze Snapdragonem. Jak na razie, mając porównanie działania Androida pomiędzy Galaxy Tabem 2 a nim mogę powiedzieć tylko jedno - o #!$%@?, szybka bestia. Dodatkowo świetny ekran, bateria trzyma długo (bo nowa), a samo korzystanie to przyjemność.
Przesiadałem się z używanej przeszło dwa lata Nokii 808 Pureview, którą zostawiam we wdzięcznej pamięci i w pudełku - nie opłaca mi się jej sprzedawać. Długo szukałem Androida z dobrym aparatem i ostateczna walka rozegrała się między Note a S6, ale Note wygrał rozmiarem ekranu, rysikiem i ceną - dwie stówki różnicy pójdą na Flip Cover z LEDami.
Dajcie kilka plusów, żeby się dobrze korzystało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
feelbeats - Z dniem wczorajszym przeszedłem z #bojowkasymbian do #bojowkaandroid ( ͡°...

źródło: comment_QPbnehtzIB6Zgqz2eIWoHFscSHWccz62.jpg

Pobierz
  • 19
@hawu: dzięki! Jak na razie przyzwyczajam się do jego rozmiaru i uczę się odblokowywania odciskiem palca, ale fajnie jest :D
@wysuszony: Nova Launchera miałem na tablecie, ale nie znalazłem motywu, który by mi się spodobał. Touchwiz wygląda ok jak na razie, jak się znudzi, to pewnie zacznę kombinować :)
@wysuszony: Ej mam pytanie, jakim cudem wytrzymujesz z Nova Launcherem więcej niż miesiąc? I ile poświęcasz na jego konfiguracje? Ja po dwóch dniach zawsze mam dosyć i wracam do TouchWizza:<
@paganek: Jak skonfiguruję to mam na długi czas, ostatni raz konfigurowałem sobie na nowo dość dawno temu jak wyszedł beta update z material design, choć w sumie to wcale nie musiałem. Co tam jest takiego wymagającego ciągłej konfiguracji? :D Ja muszę mieć inny launcher niż TW choćby z tego względu że nie mogę patrzeć na stockowe ikony Samsunga.
@feelbeats: Czyli taki sam jak u mnie. Używałem przez dłuższy czas, ale mając tłusty/mokry palec jest pozamiatane i trzeba się nagimnastykować żeby odblokować więc wywaliłem ten sposób blokowania na rzecz szyfrowania i hasła + smart locka i czytnika linii papilarnych używam tylko do potwierdzania w Lastpass.
@wysuszony: jak na razie daję radę, więc może kiedyś dojdę do wprawy i będzie to użyteczne. Chociaż jak obczajam ten w S6 to trochę żałuję, ale to maleńki dodatek, który nie powinien zaważyć na wyborze telefonu.
@paganek: mam zrobiony jeden profil i działa za maksymalnie trzecim razem. Skanowanie tego samego palca w tym samym ułożeniu kwalifikowane jest jako dodatkowe wzorce?
@Smookie: aktualnie lecę drugi dzień na jednej i mam 64%. Korzystanie: smsy, dwa telefony, około czterech godzin muzyki, przeglądanie internetu co jakiś czas, jeden mecz w witcher battle arena.
@Smookie: może źle to ująłem - LTE włączone ogólnie, ale sama transmisja danych tylko wtedy, gdy potrzebna. W pracy skupiam się na pracy, a nie na tym, jakie problemy na grupie roku mają ludzie ze studbazy. Potrzebuję neta - włączam na chwilę, sprawdzam wszystko, co niezbędne, wyłączam.