Wpis z mikrobloga

2016-05-04 13:50 WER Warszawa
2016-05-04 21:12 WER Warszawa
2016-05-10 23:57 WER Warszawa
Oni chyba tam sobie wolne zrobili z okazji ładnej wiosennej pogody ( ͡º ͜ʖ͡º) A mnie krew zalewa.
Moja paczka od 09.05 bez zmian w WER Warszawa stoi co zwykle zajmowało 2/3 dni i paczkę miałam w domu. Dzwoniłam już kilka razy na pocztę, to za każdym razem kierowali mnie do Wer'u w którym dowiedziałam się, że moja paczka 11.05 rano wyruszyła już do mojego miasta i mam składać dzisiaj reklamację, jeśli nie otrzymam przesyłki do godziny 16.. a najlepsze jest to, że u mnie na poczcie nic nie wiedzą
Moja paczka też stoi od 09.05 na WER Warszawa ani słychu ani widu nie wiem co to się dzieje zawsze wszystko sprawnie a tu taki klops. Wystarczy chyba tylko czekać mam nadzieję że jutro dojdzie
Moja przesyłka z Chin również utknęła na WER Warszawa i wisi od 6.05. Co ciekawsze czekam na nią właśnie w tym mieście. Co robić? Dalej czekać, czy po prostu dzwonić/wysłać maila??
Jest! Wreszcie dziś dotarła do mnie przesyłka, na którą tak zawzięcie czekałem. Od 6.05 leżała w WER Warszawa. Reszta przesyłek z podobnego okresu już dziś/jutro powinna do Was docierać.
pytanie do tych co już dostali: czy po WER Warszawa była zmiana statusu? czy po prostu paczka przyszła bez info?

moja paczka 10 maja wciąż na WER Warszawa i gnoje ani z WER ani z poczty pod tym samym adresem nie odbierają tel.