Wpis z mikrobloga

Mirki z #kindle,
chcę kupić sobie mój pierwszy czytnik, wydaje mi się, że skuszę się na kindle keyboard z 3g... znalazłem nawet odpowiednią aukcję na alledrogo, a tam:
"Czytnika nie można zarejestrować na amazon, w niczym to nie przeszkadza. Łączy się z internetem. Książki wgrywa się przez kabel.
Kabel ładujący i przesyłający dane - USB - microUSB oraz etui w zestawie."
O co chodzi? Kradziony? Czy 3g działa bez rejestracji?
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fagocista: @syjan1212: @syjan1212: Kindle 3G powinien mieć dostęp do sieci bezpłatnie na (prawie) całym świecie. Sam np. blogowałem, używając jego zgrabnej klawiatury, w Indiach czy Bangladeszu.
Kindle 3 ma dość stare oprogramowanie, więc wiele stron na nim nie pójdzie, ale można na przykład wygodnie czytać większość stron mobilnych. Sprawdzi się, gdy nie ma czasu i pieniędzy na kupno karty SIM. W wielu krajach kupienie takiej karty
Cyfranek - @fagocista: @syjan1212: @syjan1212: Kindle 3G powinien mieć dostęp do siec...

źródło: comment_twWdpvehSufElR5ge6WEJLscHuFl2b9Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@brukiew: amazon udostepnial za darmo dostep do netu posiadaczom kindli wlasnie przez siec komorkowa 3g. Tak mozna bylo za darmo surfowac po necie. To ze widzisz tylko kindle z wifi, nie oznacza ze nie ma wersji 3g. Wiec urzadzenie laczy sie poprzez siec komorkowa.
Najpierw #!$%@? po opie i innych, a teraz wychodzi brak wiedzy...

Natomiast co do samego netu i kupna tego kindla.
@fagocista: jesli ejst napisane
  • Odpowiedz
@brukiew: pisalem juz wczesniej o ograniczeniach i ze to nie ma rak i nog, ale co autor wpisu chce robic jego sprawa.
Natomiast ty jedyne co potrafisz to nabuldoczyc sie bez podstawowej wiedzy w temacie, vide karta sim, gdzie dziala itd...
Ani to zabawne, ani pomocne czy madre. I po co?
  • Odpowiedz