Wpis z mikrobloga

@jasieq91:
Siedzi góral na kamieniu i myśli. Podchodzi turysta i pyta:
- Co tak myślicie?
- Woham się.
- Czemu się wahacie?
- Wczoraj z żoną byliśmy na weselu. Mnie pobili, a żonę zgwałcili.
- No i?
- Dzisiaj zaprosili nas na poprawiny. Żona idzie, a ja się woham.

O ten dowcip chodzi ;) Wiem że starsze od węgla ale ktoś może nie skojarzyć od razu.
  • Odpowiedz
@jasieq91: czyli CAS dopiero się zastanawia nad ew. współpracą - wbrew bredniom rozpowszechnianym na wykopie, gdzie analfabeci funkcjonalni/fanboje Kukiza zarzekali się, że CAS "ma" pisać, bądź już pisze program dla niego i przekonywali o jakichś "dowodach"
  • Odpowiedz
@SirBlake: Tak tak, wiem. Kukiz (od dawna) posiada ordoliberalny program reform gospodarczych który planuje wprowadzić, głównie dzięki współpracy z CAS, co jasno wynika z wpisu Gwiazdowskiego i z rozmów pomiędzy Kukizem a Holocherem..
  • Odpowiedz
Nie Kukiz nie ma żadnego programu i sam #!$%@? zna się na gospodarce, między innymi dlatego CAS/WEI wyraża gotowość do napisania mu programu.


@SirBlake: gdzie wyraża taką gotowość? link do źródła proszę
  • Odpowiedz
@spluczka: Po drugie no trzeba być jednak ignorantem żeby nie połączyć pewnych faktów.

- Kukiz w co drugim wywiadzie podkreśla, że od gospodarki to on weźmie ludzi z CAS
- To samo pisał na swoim facebooku
- Staszek Tyszka, ekspert CAS, występuje w Tak czy Nie jako "sympatyk" Ruchu Kukiza
- Wymowa tego wpisu Gwiazdowskiego też jest jednoznaczna
  • Odpowiedz
@SirBlake: przecież @spluczka: nie działa na rzecz poznania prawdy, tylko na rzecz promowania swojego idola Janusza Korwin Mikkego, dlatego będzie dyskredytował każdego, kto stanowi dla niego konkurencję. Nie wiem, po co z nim dyskutować, chyba tylko dla przekonania publiki.
  • Odpowiedz
@SirBlake: Oficjalnie nie ma, bo to kompletna bzdura.
Ploty o tym że CAS/WEI piszą mu program, słyszałem już w okolicach Marca-Kwietnia. Wówczas ta wersja brzmiała nieco inaczej, tzn: "eksperci CAS/WEI napisali Kukizowi program". Ta wersja miała jedną, podstawową wadę - po zapytaniu: "sprawdzam", nikt nie był w stanie przedstawić tego programu, linka do niego, bądź - jakiejkolwiek informacji.

Jakoś ponad tydzień temu przekaz się zmienił na: "CAS/WEI pisze Kukizowi program". W
spluczka - @SirBlake: Oficjalnie nie ma, bo to kompletna bzdura.
Ploty o tym że CAS/...

źródło: comment_Q8qIWFmZLjEjZBe6N7xR0FJsi6pnU9sd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Aha, pierwsza wersja mówiła o:
"program piszą CAS/WEI z Gwiazdowskim na czele, przy współpracy z Fundacją Republikańską",

następnie zmieniono to na "gotowość do napisania programu wyraża CAS/WEI z Gwiazdowskim na czele i przy współpracy z FR".
http://www.wykop.pl/wpis/12737219/widze-ze-korwinisci-po-tym-jak-zostali-olani-przez/

Teraz - jest to "gotowość do napisania programu wyraża CAS/WEI" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda że Gwiazdowski nic nie wie o tym, że pisze jakiś program/wyraził zgodę na tego typu współpracę..
  • Odpowiedz
@spluczka: #!$%@? Ty naprawdę oczekujesz, że CAS/WEI opublikuję OFICJALNĄ specjalną notę na swojej stronie internetowej "PISZEMY PROGRAM DLA KUKIZA ELO" XD

Przecież takiej deklaracji nigdy nie będzie, nawet jeżeli już dojdzie do współpracy. Tak samo jak oficjalnie niezależność zachowuje Instytut Sobieskiego, a w praktyce wszyscy wiedzą, że to Think-thank PiSu. A teraz podaj mi jeden argument przeciw temu, że CAS miałoby nie wyrazić zgody na pisanie programu dla Kukiza, gdyby ten
  • Odpowiedz
@SirBlake: Domyślam się, że głuchy telefon wyglądał tak:

Kukiz: "program gospodarczy powinni pisać ludzie z CAS, przedstawiciele MSP, przedsiębiorcy, profesorowie.. a nie - muzyk Kukiz"
Fanboje Kukiza: "OMFG! CAS pisze Kukizowi program!!"

10 postów później:
"OMFG. CAS/WEI z Gwiazdowskim na czele i przy współpracy z FR napisali Kukizowi program!!111 Pewne info! Tak słyszałem od ludzi z WEI!"
  • Odpowiedz
"eksperci CAS/WEI napisali Kukizowi program"

Jakoś ponad tydzień temu przekaz się zmienił na: "CAS/WEI pisze Kukizowi program"


@spluczka: Od początku pisałem o tym, że wyrażają gotowość do pisania, a nie że piszą.

Dobra koniec tematu i tak nie dojdziemy do porozumienia. Ty mnie masz za ignoranta i idiotę, ja Ciebie, to nie ma sensu. Elo.
  • Odpowiedz
#!$%@? Ty naprawdę oczekujesz, że CAS/WEI opublikuję OFICJALNĄ specjalną notę na swojej stronie internetowej


@SirBlake: Gdyby Gwiazdowski, bądź ktokolwiek z CAS kręcił się wokół Kukiza z czymś konkretnym - to już byśmy o tym wiedzieli i znali chociaż - konkretne nazwiska. Bez urazy, ale znam ludzi lepiej poinformowanych od Ciebie, niektórzy z nich na co dzień parają się czynnie polityką (i to, bynajmniej - nie na wykopie)

Aha, no i dziennikarze
  • Odpowiedz