Wpis z mikrobloga

Jak widać - w Twoim przypadku to działa. Działa też na pozostałe 20% jego wyborców.


@spluczka: Ale widzisz to Ty działasz na podstawie swoich domysłów i przypisujesz mi jakąś łątkę której nie ma. Nie sympatyzuje z Kukizem, nie tworzę jego Ruchu, jedyne co pisałem na wykopie to informacje jakie mam bezpośrednio od ludzi zaangażowanych w inicjatywy o których mowa, czyli bezpośrednio ze sztabu Kukiza i z WEI(bo CAS to istnieje
  • Odpowiedz
czyli bezpośrednio ze sztabu Kukiza i z WEI(bo CAS to istnieje tylko teoretycznie tak btw.). Spoko możesz w to nie wierzyć i traktować to jako "domysły" masz do tego prawo.


Póki co - czekam na jakiekolwiek źródło, pod którym autor podpisze się swoim nazwiskiem i wymieni choć jedną osobę z grona WEI, która to współpracuje z Kukizem, choćby to miała być plotka czy spekulacja.

WEI jest chętne wspomóc Kukiza w pracach programowych, ale musi być wola z jego strony


@
  • Odpowiedz
Dopiero teraz zauważyłem, że zedytowałeś swój wcześniejszy wpis..

- Kukiz w co drugim wywiadzie podkreśla, że od gospodarki to on weźmie ludzi z CAS

Że pragnie by gospodarką zajęli się ludzie z CAS, przedsiębiorcy i przedstawiciele sektora MSP

- To samo pisał na swoim facebooku
  • Odpowiedz
@spluczka: Niczego nie edytowałem.

Nikt nikomu na razie jeszcze niczego nie piszę, #!$%@? nie dopowiadaj sobie :D

To jaki jest Twój wniosek po przeczytaniu tego wpisu Gwiazdowskiego?
  • Odpowiedz
@SirBlake: Jakby co to ja byłem kilka dni temu na spotkaniu struktur Kukiza i tam mówili, że nie będzie programu, bo im odstraszy wyborców. To mówił prof. Sanocki. Pisałem kilka dni temu relację na mirko z tego spotkania. Zresztą wołałem Cię więc pewnie wiesz
  • Odpowiedz
@SirBlake:

Nikt nikomu na razie jeszcze niczego nie piszę, #!$%@? nie dopowiadaj sobie :D

Patrz - screenshot wypowiedzi osób z dobrze poinformowanych źródeł, który zamieściłem powyżej ;)

Jeśli Gwiazdowski od ponad miesiąca "wyraża gotowość", zaś Kukiz - nawołuje CAS do pisania tego programu - to skąd się bierze problem z jawną deklaracją współpracy pomiędzy
  • Odpowiedz
@spluczka: Bo na razie jeszcze nie ma dla kogo pisać, bo nie ma żadnego Stowarzyszenia czy ruchu społecznego. Radzę się wstrzymać z wszelkimi ocenami do końca czerwca, wtedy będzie wszystko wiadome, program, strategia wyborcza itd.

Edit: Co do screenshota, no to przecież nie będę się tłumaczył za każdego wykopka, który napiszę coś o Kukizie :)
  • Odpowiedz
Bo na razie jeszcze nie ma dla kogo pisać, bo nie ma żadnego Stowarzyszenia czy ruchu społecznego. Radzę się wstrzymać z wszelkimi ocenami do końca czerwca, wtedy będzie wszystko wiadome, program, strategia wyborcza itd.


@SirBlake: No a ja radzę się wstrzymać z powielaniem niepotwierdzonych w żaden sposób informacji, do końca tegoż Czerwca.

Edit: Co do screenshota, no to przecież nie będę się tłumaczył za każdego wykopka, który napiszę coś o
  • Odpowiedz
@SirBlake: Z tym, że w - póki co - oddolnych strukturach "kukizowców" zaczyna się klarować stanowisko, że... program jest zbędny i wręcz szkodliwy. A to dlatego, że zbiera się tam towarzystwo dosłownie od lewa do prawa.
  • Odpowiedz