Wpis z mikrobloga

Kto uważa że KORWiN jest spalony politycznie i nigdy już nie osiągnie więcej niż 4% w wyborach niech da plusa. Kto nadal jest naiwny i wierzy w jego boskość niech scrolluje dalej.

#jkm #polityka
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wirtuoz: No niestety. Janusz niepotrzebnie #!$%@? o sprawach niemających żadnego wpływu na losy kraju a które go ośmieszają (nie chce mi sie więcej rozpisywać na ten temat każdy wie o co chodzi. Mogę podac tylko przykład - wieczór wyborczy w Polsacie a ten mówi oczywiście ze większość to debile i trzeba znieść demokrację). Spora część wyborców jkm pójdzie do kukiza, Janusz będzie próbował go całować po pupie ale Pawel na
  • Odpowiedz
@pw1:

Dokładnie;Do tego jeszcze akcja z Kukizem.
Niektórzy mówią że Hurr durr JANUSZ DOBRZE ZROBIŁ BO KUKIZ TEŻ COŚ TAM #!$%@?Ł

I co z tego?Kukiz stał się głównym kandydatem antysystemowym i to JKM powinien się raczej do niego dostosować a nie na odwrót.Dlatego KORWiN dalej będzie walczył o 5% zamiast zgarnąć >15% razem z Kukizem.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Korwin to człowiek bardzo inteligentny, który wie czego chce i do czego dąży. Problem z nim jest taki że jest beznadziejnym politykiem, nie potrafi oddzielic życia prywatego od publicznego. Ma bardzo dobry wynik i daje się podpuścić w ostatni dzien kampanii jakiemuś dziennikarzowi.
  • Odpowiedz
@pw1: no te ok 7% to jak na niego dobry wynik( ͡° ͜ʖ ͡°) ale co z tego jak potrafi to #!$%@?ć jednym wywiadem. Gdyby chciał i zamkną sie na chwile to siedziałby w sejmie od 1 kadencji tak jak np Żelichowski z PSL
  • Odpowiedz
@forn: No niestety, muszę się zgodzić. Tylko na kogo ja niby mam głosować jak nie na niego? Na Kukiza i jego popleczników z, tfu, Solidarności, psia ich mać?
  • Odpowiedz
@pw1: Poważnie ktoś myśli, że słaby wynik Korwina w tych wyborach jest przez te jego gwałty i hitlery? Opinia publiczna ma o nim i o jego poglądach już wyrobioną opinie. Nie da się jej zmienić. Kukiz zrobił furorę bo pojawił się znikąd, był rozpoznawalną twarzą i nie mówił żadnych konkretów o poglądach tylko JOW JOW JOW.
  • Odpowiedz