Wpis z mikrobloga

Kto uważa że KORWiN jest spalony politycznie i nigdy już nie osiągnie więcej niż 4% w wyborach niech da plusa. Kto nadal jest naiwny i wierzy w jego boskość niech scrolluje dalej.

#jkm #polityka
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto uważa że KORWiN jest spalony politycznie i nigdy już nie osiągnie więcej niż 4% w wyborach niech da plusa. Kto nadal jest naiwny i wierzy w jego boskość niech scrolluje dalej.


@Wirtuoz: Korwin skończył się na KNP.
  • Odpowiedz
@trgf: Tu się mylisz, Korwin właśnie teraz miał największe szanse jak dotąd ale to spieprzył, zresztą jak zwykle. Jedyną szansą jest chyba manewr PiS'u z Kaczyńskim - schować go do szafy a żeby na pierwszym planie zabawił Przemek/Berkowicz/ktoś inny.
  • Odpowiedz
@Peenie: Spieprzył to chwilę wcześniej, tupiąc nóżką i obrażając się na całe KNP i grając w niewiadomoco z tym PiSowskim socjalistą Wiplerem. To już wtedy było obliczone na skuteczne zniwelowanie poparcia poniżej 5%.
  • Odpowiedz
@trgf: Ja to widzę troche inaczej ale ok, nie o tym zresztą 60 tys. głosów Wilka by nic nie zmieniło. Wipler jest dobrą prawą ręką - ładna facjata, zmasakrować też potrafi a i nie plecie od rzeczy jak #!$%@?, na pewno więcej dzięki niemu zyskał niż stracił. A że był dobry grunt pod to, żeby zdobyć jednak dwucyfrowy wynik pokazały wybory rok temu - wystarczyło żeby zamknął jadaczkę, pedofilie trzymał
  • Odpowiedz
a 'majstersztyk' skonsultował ze zdrowo myślącymi osobami


@Peenie: Ale co jest złego w tym, że wytknął temu populiście i farbowanemu lisowi jakim niewątpliwe jest Kukiz idiotyzm jego głównego i jedynego z resztą postulatu? Znacznie gorsze jest to, że kiedyś powiedział, że w sumie to może te JOW są nienajlepsze ale i tak lepsze niż obecny system, co jest bzdurą.
  • Odpowiedz
@trgf: Zgodzę się, ale Korwin jest takim samym bądź nawet większym populistom niż Kukiz. Momentami powątpiewam czy temu człowiekowi na czymś poza byciu w centrum uwagi zależy. A ten ruch nie był przemyślany - polityka to nie tylko zero-jedynkowa gra na to, że moje wolnorynkowe postulaty są najlepsze a Ty czerwona lewicowa gnido idź do piachu, to też między innymi gra emocji, a to był jawny atak na Kukiza co
  • Odpowiedz
@trgf: to ze zrobił kukiza w #!$%@? i to nie było taktyczne zagranie, nawet Wipler o tym nie wiedział..


@Wirtuoz: I dobrze zrobił, bo Kukiz mami ciemny lud swoimi idiotycznymi JOW, więc w sumie dobrze, że ktoś go ośmieszył.
  • Odpowiedz
Momentami powątpiewam czy temu człowiekowi na czymś poza byciu w centrum uwagi zależy.


@Peenie: Jemu zależy tylko na skupianiu poparcia osób o liberalnych poglądach, budowaniu struktur, wokół których mogliby się skupić a następnie na rozpieprzaniu ich, żeby tylko przypadkiem nie przekroczyć progu wyborczego. To jest sens jego działalności i dlatego #!$%@?ł to co #!$%@?ł z KNP.
  • Odpowiedz
@trgf: Właśnie - ciemny lud. Ciemny lud nie odebrał tego jako ośmieszenie, pewnie nawet nie widzieli wyników w uk. Pomijam, że 3/4 nie wie czym JOWy są.

A na #!$%@? z KNP chyba nie stracił tyle co na gatkach szmatkach podczas kampanii.
  • Odpowiedz
Właśnie - ciemny lud. Ciemny lud nie odebrał tego jako ośmieszenie, pewnie nawet nie widzieli wyników w uk. Pomijam, że 3/4 nie wie czym JOWy są


@Peenie: Cóż ja mogę? Szkoda, że tacy ludzie głosują.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: troche smiesznym jest wysuwac takie twierdzenie w 2015 roku. Mam duzo starszego brata, ktory utwierdzil mnie w przekonaniu, ze z takich kandydatow wyrasta sie w liceum.
  • Odpowiedz