Wpis z mikrobloga

Kto uważa że KORWiN jest spalony politycznie i nigdy już nie osiągnie więcej niż 4% w wyborach niech da plusa. Kto nadal jest naiwny i wierzy w jego boskość niech scrolluje dalej.

#jkm #polityka
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wirtuoz: Korwin jako człowiek nie ma już raczej szans w polityce (i nigdy nie miał), ale twój dobór wielkich i małcyh liter wskazuje, że chodzi ci o partię KORWiN, a ta ma jeszcze małe szanse podczepić się pod Kukiza i coś solidnego zdziałać. Wipler powiedział niedawno w wywiadzie, że Korwin jest gotowy nie kandydować do sejmu, jeżeli byłoby to konieczne, np. Kukiz tego wymagał.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: ciężko to widzę i znajomi fani jkm (bo samej partii to ciężko powiedzieć, jak w regionie się nie zna żadnego kandydata) też to ciężko widzą. Jak sondaże na tydzień przed wyborami nie będą pokazywały 5+ to się sporo ludzi zwyczajnie odlepi od korwina i zagłosuje na kukiza (tak jak w prezydenckich). Chociaż i jeden i drugi może coś zdążyć palnąć, albo zwyczajowo mogą ich gnębić w mediach (tak jak
  • Odpowiedz
U mnie tym pajacowaniem w filmiku sobie trochę #!$%@?ł bo pomyślałem, że ważniejsze dla niego jest bycie bohaterem licealistek/gimnazjalistek (i kuców) niż zaciśnięcie czasem zębów, powstrzymanie się od głoszenia co głupszych swoich pomysłów (które każdy z nas ma) i zmienianie Polski na lepsze...

tl;dr Wg mnie Korwin chyba woli gwiazdorzyć przy młodych dupeczkach jak to będzie zmieniał Polskę zamiast ją zmieniać...

paszczurek - U mnie tym pajacowaniem w filmiku sobie trochę #!$%@?ł bo pomyślałem, że...
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: zapomniałeś, że wyborcy mają pamięć złotej rybki, więc do czasów parlamentarnych, nikt już nie będzie pamiętał o porażce Janusza oraz ludzie mogą znudzić się Kukizem. Tymiński dostał w wyborach 27%, a potem jego Partia X marnie skończyła.
  • Odpowiedz
Na dodatek partia oparta głównie na jednej osobie, na co wskazuje sama nazwa, jest ślepą uliczką i tylko potwierdza, że zwolennicy JKM to polityczna sekta.
  • Odpowiedz