Wpis z mikrobloga

Mirki! Na pewno wiecie, że w Lublinie jest fabryka cukierków "Solidarność". To ta, która daje kuferki w teleturniejach, na przykład w naszym ulubionym #1z10. Jestem sercem lublinianką i chciałabym z dobroci tegoż serca przekazać odrobinę tego pysznego smaku jakiemuś wykopkowi spoza miasta z koziołkiem. Dlatego też robię małe #rozdajo. Osoby plusujące i komentujące ten wpis wezmą udział w losowaniu paczki słodkości składającej się z produktów wytworzonych w Lublinie. Daję wam 24 godziny. Swojej wiarygodności chyba nie muszę potwierdzać, brałam udział w wykopaczkach, organizowałam sylwester z wykopem. Na zachętę przykładowe łakocie, które są do zgarnięcia. Jedyny warunek to taki, że wylosowany wykopek musi być spoza województwa lubelskiego, ale mieszkać na terenie kraju. Powodzenia!
kayleigh1507 - Mirki! Na pewno wiecie, że w Lublinie jest fabryka cukierków "Solidarn...

źródło: comment_afKzYRnBdYe9ywBACzpgwmmWk6DZ0mja.jpg

Pobierz
  • 182
A czy przy okazji ktoś, kto już robił rozdajo zna narzędzie, którym mogłabym odsiać nicki komentujących, aby otrzymać listę, na której każdy z nich znajduje się tylko raz? Z plusującymi nie mam problemu, bo chcę tradycyjnie wydrukować wszystkie, pociąć i losować papierki ze szklanej kuli.