Wpis z mikrobloga

W liceum w klasie miałem kilka różowych tak 8/10. Na studiach podobnie. Reszta to 6-7/10. Z żadną nie szło się umówić, bo to księżniczka i bez cabrio i kasy nie podchodź. Na spotkaniach klasowych okazało się, że teraz (wszyscy już LVL >30) one dalej same, a różowe 6-7/10 już są mężatkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio na baletach (lokal dla ludzi >30) takich księżniczek było w ch.j. One dalej czekają na gościa na białym rumaku, a Ci z rumakami siedzieli w lożach pijąc whisky łapiąc za tyłki osiemnastki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #heheszki
  • 78
@ZycieJAKsen: @Krzemien: @Jajcew: Trochę za bardzo generalizujecie. Ja po swoich koleżankach też widzę, że wiele tych najbardziej atrakcyjnych nie może znaleźć partnera, ale w przeciwieństwie do Was rozmawiam z nimi na ten temat i wiem jak to wygląda od drugiej strony. U ogarniętych dziewczyn wcale niekoniecznie wynika to z tego, że są wybredne, zarozumiałe, mają paskudny charakter czy co tam jeszcze.

Po pierwsze paradoksalnie atrakcyjnym ludziom (tak kobietom jak
@janeeyrie: masz rację, że istnieje swoista blokada podejścia do bardzo atrakcyjnych ludzi - ale nie wynika ona z niczego innego jak ze strachu przed odrzuceniem. Jest dużo większa szansa że odrzuci Cię ogarnięta 9/10 niż lekko nieśmiała 6/10.

Zgodzę się też co do zazdrości - mój ostatni związek rozpadł się chyba ze względu na nią, a także z innego powodu - ludzie bardziej atrakcyjni w związku mają tendencję do mniejszego starania
@janeeyrie:

Trochę za bardzo generalizujecie. U ogarniętych dziewczyn wcale niekoniecznie wynika to z tego, że są wybredne, zarozumiałe, mają paskudny charakter czy co tam jeszcze.


Oczywiście, że to co napisałem nie tyczy się 100% ładnych dziewczyn. Ale przeprowadziłem prosty test (też brałem w nim udział), mimo iż jestem w związku z kobietą, i powiedzmy że mój wygląd to 7-8/10 w zależności od gustu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zaksmok: Był to lokal gdzie wpuszczają osoby pełnoletnie, ale są pewne niepisane reguły co do lokali, są lokale dla gejów, gdzie hertero jeśli o tym nie wie to też wejdzie i napije się piwa ;) Lokal, o którym piszę, ze względu na muzykę, ceny napojów, cenę wejściówki odwiedzany jest przez "starsze" osoby. Sebixów nie stać na wejście i piwo w nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
30+ faceci wolą "ogarniętą" i pozytywną 22-latkę


@Jajcew: Ale to też chyba raczej do zabawy niż związku? Jak sobie przypomnę, jaka byłam głupia i naiwna w wieku 22 lat, to nie wyobrażam sobie jaki 30-latek mógłby na serio być mną zainteresowany. Do małżeństwa czy w ogóle dojrzałego związku powinien szukać raczej kogoś mniej więcej w swoim wieku. No chyba że chce się tylko bawić, ale jeśli piszemy z perspektywy wiecznego Casanovy
@XpedobearX: Ja umawiam się, wcześniej umawiałem się z ładniejszymi, raz nawet była to podobno modelka, mimo iż nigdzie w zawodzie nie pracowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiem tak, jak jest się koło 20, to szuka się laski dla szpanu przed kolegami, po 30, szuka się takiej co umie ugotować, posprzątać, ma pracę i jeszcze wie jak ciasto ugnieść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janeeyrie: dziewczynę można sobie wychować jeśli ma coś w głowie. A jak taka młoda się zakocha to przychodzi to całkiem łatwo.

Czy dla faceta przychodzi taki moment, hmm... Niby dobre życie faceta, jeśli o siebie dba, ma apogeum blisko 30, a zmarszczki dodają tylko charakteru, skóra staje się twardsza, człowiek staje się coraz bardziej ogarnięty... Wiadomo że po 60 już ciężko, ale przykład naszego Krula mówi, że wszystko jest możliwe. Nie
@janeeyrie: Ale to też chyba raczej do zabawy niż związku?
Oczywiście, Ci, którzy mają kasę to nie w głowie im stabilny związek z jedną kobietą (do pewnego wieku).


Nota bene dla faceta też nadchodzi moment, kiedy niezależnie od ilości kasy na koncie podrywanie już nie przychodzi tak łatwo. Tak samo przegapiają moment ustabilizowania się, tak samo zostają na starość z kotami

To zależy od kasy, jeśli ma się dużo, to zawsze
@Cyckiem_wTwarz:
Może prościej, facet 7-8/10 przyzwoicie ubrany (resztę cech jak stan konta i auto pomijam bo tego nie widać) podchodzi i zagaduje kobietę 9/10. W większości nie ma szans, nie na trwały związek lecz na randkę.
Ta sama sytuacja, podchodzi do kobiety 6-7/10 i przynajmniej na randkę się umówi, czy będą pasować do siebie to pomijam. Chodzi o samo skreślanie mężczyzny przez kobietę za buzię.
@ZycieJAKsen: Fajny test, choć oczywiście trochę za mała próba na wyciąganie ogólnych wniosków. No i weź pod uwagę, że:
1) na pewno zachowa się inaczej dziewczyna, którą poznało się na dyskotece, a inaczej na wystawie w muzeum albo w bibliotece albo na koncercie jazzowym. Te z drugiej grupy przynajmniej powinny odpowiadać na pytania.
2) może już mają chłopaka i dlatego nie chcą się umówić
3) może po prostu ich nie zainteresowaliście
@janeeyrie:
Zgadza się, test niezbyt reprezentatywny, ale z braku czasu oraz ze względu, że mogliśmy trafić na koleżanki naszych kobiet nie chcieliśmy przeginać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1) Racja, ale mi chodziło, czy kobieta ze mną porozmawia, czy od razu "oleje". Niestety większość "olała", tak jak napisałem wcześniej, jedna odwróciła się na pięcie i poszła z miną "jak ja śmiałem do NIEJ zagadać???"
2) A to wstyd?
Koleżanka jest w związku?


@ZycieJAKsen: Kuzynka. Jest w związku, od wielu lat. Nota bene to też nie tak, że ona w ogóle nie rozmawia z innymi chłopcami. Owszem, jeśli ktoś się jej spodoba, flirtuje aż miło. ;) Szczerze mówiąc nie zazdroszczę jej partnerowi (w sumie całkiem sympatyczny i zaradny mężczyzna), bo z zazdrości to już bym na jego miejscu osiwiała. ;)
ale przykład naszego Krula mówi, że wszystko jest możliwe


@Jajcew: @ZycieJAKsen: To raczej wyjątkowy przypadek, dlatego wzbudzał takie kontrowersje.
Jeśli nie jesteś znany, zadbany i charyzmatyczny, to raczej nie licz na duże powodzenie po 40-tce.
Mówię to ja, która notorycznie umawia się z dużo starszymi mężczyznami. Na setkę przypada może jeden, który ma coś w ogóle godnego zainteresowania.