Wpis z mikrobloga

W liceum w klasie miałem kilka różowych tak 8/10. Na studiach podobnie. Reszta to 6-7/10. Z żadną nie szło się umówić, bo to księżniczka i bez cabrio i kasy nie podchodź. Na spotkaniach klasowych okazało się, że teraz (wszyscy już LVL >30) one dalej same, a różowe 6-7/10 już są mężatkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio na baletach (lokal dla ludzi >30) takich księżniczek było w ch.j. One dalej czekają na gościa na białym rumaku, a Ci z rumakami siedzieli w lożach pijąc whisky łapiąc za tyłki osiemnastki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #heheszki
  • 78
  • Odpowiedz
@ZycieJAKsen: Dokładnie to samo obserwuje, z mojej klasy w liceum za mąż powychodziły takie szare myszki 5-7/10 a lachony 9/10 wrzucają dziś na FB smutne obrazki, że faceci to świnie. Pomyśleć można, że generalizuję, ale na obserwowanej przeze mnie grupie ludzi jest 100% takich przypadków. W dodatku mamy już po 30-31 lat i widzę, że czas tych panien się powoli kończy bo zbliżają się do tej magicznej bariery kiedy już
  • Odpowiedz
@Jade: Gdy młoda kobieta odmawia randki mężczyźnie, gdzieś na świece rodzi się mały kotek. Gdy kobieta ukończy 30 lat i nadal jest sama, za karę musi zamieszkać ze wszystkimi kotkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZycieJAKsen: @Krzemien: bo przecież one mogą mieć KAŻDEGO ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest właśnie #logikarozowychpaskow, nie umówią się z troszkę gorzej wyglądającym kolesiem, który może okazać się ogarnięty i miły, tylko szukają przystojnych bad bojuw, a tacy de facto też mogą mieć każdą (skoro mogą mieć taką 9/10), im związki nie w głowie. Później płacz, że ten Rysiek 5/10 ze
  • Odpowiedz
@Jajcew: Ja to widzę tak, że tacy 30+ letni, ładni faceci, którzy mają trochę oleju we łbie i robią hajs nie szukają potencjalnych partnerek wśród #!$%@? przechodzonych i nudnych 30 letnich księżniczek, bo mogą sobie znaleźć partnerkę o 5-10 lat młodszą.
  • Odpowiedz
@Krzemien: wiadomo, ba, 20-latki obecnie same szukają ułożonych 30+, ja sam nie zamierzam się hajtać przed 30 bo uważam że dopiero wtedy zacznie się właściwe życie, zwłaszcza że mordę mam dobrą ( ͡° ͜ʖ ͡°) A obecnie z powodu genów, które sprawiają że mam brak zarostu, wyglądam dla takich szlaufów za młodo. Świat idzie do przodu, priorytety się zmieniają, zobaczą jeszcze że tym feminizmem i równouprawnieniem
  • Odpowiedz
nie umówią się z troszkę gorzej wyglądającym kolesiem


@Jajcew: A Ty umawiasz się z trochę gorzej wyglądającymi typiarkami? No właśnie. Nie jest to takie proste jak się wydaje.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: zależy jak źle one wyglądają. Miałem już różne dziewczyny, uważam że (prawie) każdej należy dać szansę, jeśli chodzi o związek, a nie tylko o bzykanie. Poza tym ja mam dziwny gust ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jajcew: No ta, ale zanim dojdzie do związku to jednak też na starcie zwracasz uwagę na urodę. Z oceną urody faceta też różnie bywa i ja kobietom w tym momencie współczuję wiecznego odpulania jakichs baranów. Mój były różowy wielokrotnie mi opowiadał o amantach, którzy do niej podbijali w pociagu, czesto jakies tepe drechy albo czerwone mordy bo liczyli na latwy podryw. Nie chcesz tez bezposrednio mowic komus #!$%@? bo tak
  • Odpowiedz
@XpedobearX: wiadomo że najpierw zwraca się uwagę na wygląd a później na charakter. Z tym, że jak do mnie podbija tępa laska, i aż emanuje #!$%@? charakterem, to może być 10/10 a nie tknę jej kijem. Natomiast księżniczki biorą sobie ewidentnych zjebusów, widać że koleś ma nie po kolei we łbie, ale hehe taki pewny siebie i przystojny. A porządny koleś wyglądający nieco gorzej (nie mówię, że ma brać jakiegoś
  • Odpowiedz
@Jajcew: To prawda, tez to zauwazam. Oczywiscie nie musi byc tak w kazdym przypadku, no ale na sile nikogo nie wezmiesz. Niektorzy potrzebuja bledow zyciowych, zeby w koncu niektore kwestie zrozumiec. Ich problem i nie ma sie co denerwowac ;)
  • Odpowiedz
@Jajcew: Caly post ok, ale czemu ten bad boy ma zarabiac najnizsza krajowa?

Co do tematu, ja raz splawilem laske 9/10, bo wiedzialem ze glupia. Moglem z nia pobyc dla seksow i potem sie rozstac, ale tego nie zaluje. To byl i jest glupi #!$%@? ktorego przejrzalem szybko.
  • Odpowiedz
@dnasstorm: nie należy generalizować, ale ogólnie ludzie którzy mają "lekko" często nie rozwijają się tak jak ludzie, którzy muszą się starać. Dlatego gorzej wyglądający facet stara się nadrobić pieniędzmi, a bawidamki później dojrzewają bo im wszystko przychodzi łatwo.
  • Odpowiedz