Wpis z mikrobloga

W liceum w klasie miałem kilka różowych tak 8/10. Na studiach podobnie. Reszta to 6-7/10. Z żadną nie szło się umówić, bo to księżniczka i bez cabrio i kasy nie podchodź. Na spotkaniach klasowych okazało się, że teraz (wszyscy już LVL >30) one dalej same, a różowe 6-7/10 już są mężatkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio na baletach (lokal dla ludzi >30) takich księżniczek było w ch.j. One dalej czekają na gościa na białym rumaku, a Ci z rumakami siedzieli w lożach pijąc whisky łapiąc za tyłki osiemnastki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #heheszki
  • 78
@ZycieJAKsen: niekoniecznie, 7-9/10 różowe też mogą być nieśmiałe, też mogą mieć jakiś ''bagaż emocjonlany/zyciowy'' i im też może być ciężko zgodzić sie na randkę nie dlatego, ze facet jest 6-7/10 to bzdura. Podobno ludzie po 30 sek są w stanie określić czy ktoś Ci sie podoba czy nie, dla kogoś dziewczyna 8/10 moze być 6/10 i vice versa w stronę panów. W każdej legendzie jest ziarenko prawdy, szczególnie w tym, że
@ZycieJAKsen: mam taką sąsiadkę 7/10, razem chodziliśmy do gimnazjum, kiedyś już po liceum do niej nawet podbijałem, zawsze teksty że dla niej facetbto minimum 10 tys. Na miesiąc musi zarabiać, mercedes itd... Od niedawna jest z jakimś spaślakiem bez mercedesa, widocznie się zorientowała że książę się już nie pojawi w wieku 27 lat XD aha, sama siedzi na kuroniówce
Tak samo przegapiają moment ustabilizowania się, tak samo zostają na starość z kotami (czy tam psem, albo w ogóle z niczym, zwykle mają się gorzej niż samotne kobiety, bo nas się od dziecka przyucza do wykonywania obowiązków domowych i na ogół przez to lepiej sobie z nimi radzimy, oczywiście tylko statystycznie).


@janeeyrie: No co ty gadasz. Nie rób nie wiadomo jakiej filozofii ze sprzątania czy gotowania obiadu. Do czego tu się
@zebatykocur: "8/10 trudniej znaleźć partnera niż statystycznemu"

Dlaczego trudniej? Bo każdy facet chce się z nimi przespać? Wiedzą to po pierwszym zdaniu wypowiedzianym przez niego? Nie mówię o ślubie, lecz o daniu szansy na poznanie faceta który nie wygląda jak Brat Pitt.
"a ty masz ból dupy" Nie mam, jestem szczęśliwy w związku, szczęśliwy w życiu a w weekend przebiegłem ultramaraton ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WinyI: Jakbyś czytał moje wszystkie wypowiedzi, to byś wiedział, o moim związku z "modelką".
Czy Ty na prawdę myślisz, że to ja napisałem tyczy się 100% populacji ładnych kobiet? Jeśli tak, to musisz dużo zarabiać, bo dla inteligencji, to Twoja kobieta z Tobą nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy Ty na prawdę myślisz, że to ja napisałem tyczy się 100% populacji ładnych kobiet? Jeśli tak, to musisz dużo zarabiać, bo dla inteligencji, to Twoja kobieta z Tobą nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZycieJAKsen: a myślisz, że tak myślę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WinyI: byłem z 9/10, miała (dalej ma?) siano we łbie. Znam trochę inteligentnych 9/10, niewiele bo obiektywna "9" to jedna na milion, ale znam, długo były same ale mają już facetów. Nie wszystkie, ale większość. Ci faceci to głównie wysportowani, dość przystojni jegomoście, średnio ogarnięci ale też nie sebixy. W ich wieku mniej więcej albo rok/dwa starsi. Ogarnięta dziewczyna nie musi szukać 30-paroletniego milionera, bo wspólnymi siłami dojdzie do czegoś z