Wpis z mikrobloga

W liceum w klasie miałem kilka różowych tak 8/10. Na studiach podobnie. Reszta to 6-7/10. Z żadną nie szło się umówić, bo to księżniczka i bez cabrio i kasy nie podchodź. Na spotkaniach klasowych okazało się, że teraz (wszyscy już LVL >30) one dalej same, a różowe 6-7/10 już są mężatkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio na baletach (lokal dla ludzi >30) takich księżniczek było w ch.j. One dalej czekają na gościa na białym rumaku, a Ci z rumakami siedzieli w lożach pijąc whisky łapiąc za tyłki osiemnastki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #heheszki
  • 78
  • Odpowiedz
@Killjoy: skoro planujesz/masz rodzine to dosc nornalne ze nie jest to partia dla ciebie. mowiac o sprawiedliwosci mialem na mysli, ze te ksiezniczki po 30 zostaja z reka w nocniku i kazdy ma na nie #!$%@?, zas facet moze miec 40 lat i jak bedzie majetny i zadbany to moze ruchać 18letnie foczki jak mu sie podoba.
  • Odpowiedz
@ZbrodniarzWojenny: Ale rodziny z nimi też nie założy, chyba że mu się trafi 18latka która się zakocha w nim, a nie w jego pieniądzach, co jest mało prawdopodobne, ale możliwe. Może mieć też problemy ze stałym związkiem jeśli będzie miał opinię #!$%@?, bo tzw. porządna kobieta z dobrego domu odrzuci mężczyznę, którego celem życia przez kilka lat było zaliczenie jak największej liczby kobiet.
  • Odpowiedz
@Killjoy: ewentualna milosc mozna realizowac bez dzieci. nie kazdy marzy o wstawaniu po nocach i odmawianiu sobie czegos bo dziecko. znam goscia 35 lat, po slubie cywilnym, kasa sie zgadza, nie ma dzieci. ma za to nissana pathfindera i porsche boxster. co kto lubi.
  • Odpowiedz
@ZbrodniarzWojenny: Jeśli tak lubi on i żona, to wszystko w porządku. Szkoda tylko trochę, że tacy poukładani ludzie jakoś się nie chcą rozmnażać albo mają jedno dziecko, a para, której ledwo starcza na utrzymanie siebie beztrosko strzela sobie drużynę piłkarską.:)
  • Odpowiedz
@Killjoy: dzieci to wielki obowiazek i odpowiedzialnosc. nie kazdy chce zakuwac sie w kajdany. lubie dzieci (bez podtekstow) ale cudze, zeby sie pobawic pol godziny. gdybym mial swoje to prawdopodobnie bym dostal jebca.
  • Odpowiedz
@ZycieJAKsen: A ja mając 24 lata związałem się z laską 6 lat ode mnie starszą bo jest przezajebista jeśli chodzi o charakter i podejście do życia. Do tego niebrzydka i bardzo obdarzona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ogarnięta, wie czego chce i nie robi problemów z dupy ani nie strzela fochów. Mimo różnicy wieku mega się dogadujemy + daje się wychować
  • Odpowiedz