@paragrafik: @printf: największy problem w tym, że wszyscy cieszą się z dzieciaka bo jest szczęśliwy, a nie wiedzą jaką krzywdę mu robią takim zachowaniem. Chłopak jeszcze przed fazą cofania jest, ale zapamięta do końca to, że jest gwiazdą hokejową. Będzie do niczego - a z czasem na tyle niebezpieczny, że nie będzie można go posadzić przy zawodnikach (irytacja wśród dorastających dieseli jest niesamowicie niebezpieczna). Akurat nasza szkoła uczenia
@SilvioDante: Hokej nie jest uprawiany w Europie. rzeczywiście. Pomijając: Słowacja, Czechy, Szwecję, Finlandię oraz Rosję. inne kraje rownież grają, ale nie z takimi sukcesami jak wczesniej wymienione.
źródło: comment_LibMtmsguk8rup9NadF47hKRVueUHFEO.gif
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Tutaj całość
@ktostujestdieselem: co to diesel?
@Wandsbeker: taki silnik o zapłonie samoczynnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)