Wpis z mikrobloga

Pewnie zaraz mnie ktoś zasypie argumentami że to głupie, ale w drugiej turze zagłosuję na Komorowskiego (w pierwszej nie głosowałem)
Czemu tak? Pamiętam jeszcze gdy rządził PiS; krótki okres czasu gdy Polska popsuła sobie kontakty z kim tylko się dało. Wewnątrz nie było lepiej - ciągle tropienie wymyślonych afer, nasyłanie służb na koalicjanta i podlizywania się biskupowi, jakiemukolwiek, każdemu.
Idąc dalej propozycja Dudy o przywróceniu poprzedniego wieku emerytalnego. Fajnie się to czyta, ale w wywiadzie gdy ktoś go zapytał z czego chce pokryć taki gigantyczny wydatek, mimo kilku próśb o konkrety powiedział tylko że potrzebna jest reforma systemu emerytalnego. Zero pomysłu - puste słowa rzucane na wiatr. Pomijam fakt że prezydent ma co najwyżej inicjatywę ustawodawczą i może tylko proponować swoje rozwiązania.
I na koniec: Jarosław. Wszyscy wiedzą że w praktyce to on będzie rządził, a Andrzej jest tylko marionetką. Populistyczną kukłą z politycznej trzeciej ligi, którą ktoś chce posadzić na stołku.
#oswiadczenie #wybory #komorowski #polityka
  • 157
Czekaj, czekaj, przypomnij mi z jakiej partii jest ta pani Kopacz, która ostatnio zagwarantowała górnikom, że nie będzie cięć? Z PiSu?


@zongobongo: To inaczej bo chyba nie trafia: czy uważasz że argument Andrzeja Dudy o obniżeniu wieku emerytalnego - co było filarem jego kampanii - jest zasadny? Skoro tak to jak chcesz pokryć te koszta?

pozwól by inni mieli lepiej.


@Jendrasss: nie uważam aby władza w rękach PiS była w
@Jendrasss: największa afera gospodarcza od kilkunastu lat, na głowę przebijająca wszystkie Amber Gold, kosztująca nas nawet kilkanaście miliardów złotych, w którą zamieszany jest sam Duda broniący przed KNFem, podobnie jak spora część posłów PiS, którzy bronili interesu kolegi? Wybacz ale jedna tak duża afera jest wystarczająca.
@duncanidaho2: "lubić" to można słabych, z silnymi się liczy i się ich szanuje. Masz fantastyczne 8 lat rządów PO - z ruskimi rozumiem żyjemy świetnie, żadnego embarga na naszą żywność? Z amerykanami również, znieśli wizy i wypłacili offset za F-16? :D

Nie jestem zwolennikiem PiS, ale z dwojga złego wolę gości, którzy mają jaja (ś.p. L.K) niż tych ich pozbawionych.

Tak to jest, gdy plebs ocenia materię stosunków międzynarodowych przez pryzmat