Wpis z mikrobloga

Pewnie zaraz mnie ktoś zasypie argumentami że to głupie, ale w drugiej turze zagłosuję na Komorowskiego (w pierwszej nie głosowałem)
Czemu tak? Pamiętam jeszcze gdy rządził PiS; krótki okres czasu gdy Polska popsuła sobie kontakty z kim tylko się dało. Wewnątrz nie było lepiej - ciągle tropienie wymyślonych afer, nasyłanie służb na koalicjanta i podlizywania się biskupowi, jakiemukolwiek, każdemu.
Idąc dalej propozycja Dudy o przywróceniu poprzedniego wieku emerytalnego. Fajnie się to czyta, ale w wywiadzie gdy ktoś go zapytał z czego chce pokryć taki gigantyczny wydatek, mimo kilku próśb o konkrety powiedział tylko że potrzebna jest reforma systemu emerytalnego. Zero pomysłu - puste słowa rzucane na wiatr. Pomijam fakt że prezydent ma co najwyżej inicjatywę ustawodawczą i może tylko proponować swoje rozwiązania.
I na koniec: Jarosław. Wszyscy wiedzą że w praktyce to on będzie rządził, a Andrzej jest tylko marionetką. Populistyczną kukłą z politycznej trzeciej ligi, którą ktoś chce posadzić na stołku.
#oswiadczenie #wybory #komorowski #polityka
  • 157
@duncanidaho2: skoro ma tak mały wpływ i pełni tylko rolę reprezentacyjną, to chyba lepiej żeby reprezentował nas ktoś, kto nie ośmiesza się na każdym kroku i nie musi mieć kartki pod nosem jeśli chce coś powiedzieć. A jeśli prezydent nie jest z partii rządzącej to tym lepiej dla kraju. Bo jak na razie to bul przyklaskuje każdej #!$%@? ustawie nakładającej na nas coraz większe obciążenia finansowe. Więc skoro chcesz, żeby nadal
no tak bo Bul-Komoruski to wybitny maz stanu i dzieki niemu Polska jest szanowana na arenie miedzynarodowej


@Indikatiwus_presentusaktiwus: naucz się czytać. Nic takiego nie napisałem.

Zastanow sie jeszcze raz, prosze.


@KonfederatZBaru: Z dwojga złego, wybierając pomiędzy nim a Dudą wybieram Komorowskiego.

Więc skoro chcesz, żeby nadal było #!$%@?


@teh4esz: mi żyje się, naprawdę nieźle. Będąc na trzecim roku studiów zarabiam średnią krajową, jest spokojnie. Moja mama mieszka we Włoszech,
bac sie powrotu Jaroslawa? A czego konkretnie? Widze, ze propaganda troche Cie jednak ukierunkowala. Grozny Jaroslaw to chyba najglupszy mit trzeciej RP.


@KonfederatZBaru: Tak jak napisałem: JA PAMIĘTAM jeszcze czasy gdy bracia rządzili, i moja opinia jest niezmienna w tej kwestii od wielu lat. To był czas tropienia, afer czas Macierewicza, Fotygi, agenta Tomka i tego typu ludzi. Wymyślania afer, i prowokacji na niewinnych ludziach. Mentalność ludzi PiS jest taka że
Wykopki za młode, nie pamiętają jak Lech Kaczyński jako jeden z postulatów wymienił ochłodzenie stosunków z Rosją i Niemcami bo to so wrogie nam narody


@dasvolk: nie pamiętają, że Lech kłócił się że nie dostał stołka w Brukseli, i kupy innych rzeczy. Nie mając porównania na syf, który może się dziać u nas, i syf jaki dzieje się gdzie indziej nie dziwie się że są skończonymi ignorantami zafiksowanymi na jedną ideę.
@duncanidaho2: Co Ty Bronka do Dudy porównujesz. Ten pierwszy to chodząca kompromitacja, Tez PAMIETAM rzady PiSu i było wtedy lepiej. Jeśli ktoś chciał "krecić lody", okradać państwo to musiał się liczyć z tym, ze prędzej czy pózniej ktoś się za to weźmie. Teraz porównanie rzadów PO nieudacznicy, którzy nawet nie potrafią dopilnować budowy stadionu, rządzą państwem. Przypominam Ci też, ze to jak narazie to ten opluwany Kaczyński zmiejszył podatki, a nie