Wpis z mikrobloga

Jak mnie wkurzaja te bezmozgie baby z dziecmi.
Wsiadla do metra jakas mamusia z corka 3-4 lvl i zeby zajac dzecko (sama czyta gazete) puscila mu jakas bajke na smartfonie.
Caly #!$%@? przedzial musi sluchac jakiejs infantylnej kreskowki albo fochow i dasow malej dziewczynki, bo matka nie moze dac mu sluchawek ani nauczyc choc odrobiny pokory w miejscach publicznych.

Wiem ze pewnie zaraz bedzie bol dupy, zebym sie przesiadla jak mi nie pasuja ludzie albo jezdzila samochodem, ale imho komunikacji miejskiej powinno sie uzywac w sposob najmniej dokuczliwy dla wspolpasazerow.

#bekazpodludzi #bekazmamus
  • 127
@konik_polanowy: a ciężko przejść obok? No tak trzeba środkiem xD bekę to mam z osobników którzy wszystko krytykują a sami biegają po ruchomych schodach bo przecież się śpieszą bo nie można wyjść z domu 5 minut szybciej...
@Mirabelkowa: owszem tylko śmieszne jak na peron lub z peronu ludzie jadą na ruchomych schodach a wiecznie spóźnieni biegną obok. Ostatnio na Świętokrzyskiej taka zagoniona i zestresowana dama zaliczyła skręcenie stawu bo musiała biec w szpileczkach po schodach ... te dwie minuty ją zbawiły i teraz minimum tydzień zwolnienia.
@Mirabelkowa: odpowiadam na #gorzkiezale nadąsanej osóbki nieco pozbawionej empatii dla innych. Kogoś, kto nigdy nie był dzieckiem i chwila jazdy w metrze w towarzystwie dziecka to wyzwanie. Osóbki która nie potrafi w realu powiedzieć, że jej coś przeszkadza a w necie musi się wyżalić i oczekuje współczucia. Jak już się wypłaczesz to wrzuć na FB info dostaniesz trochę lajków to podniesie ci samoocenę