Wpis z mikrobloga

Dlaczego moi rodzice nie mogą słuchać innej muzyki niż disco polo. (,)
Ile można słuchać o ruchaniu, dupeczkach i innych problemach dziewięćdziesiątego świata. Zawsze zazdrościłam ludziom, których rodzice znali się na muzyce, znali na pamięć biografie zespołów czy muzyków i to czego słuchali było dla nich ważne.
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Twinkle: Ja sie wychowalem na klasycznym rocku. Do kolyski ojciec gral mi Queen, Judas Priest, Pink Floyd, Scorpions, Uriah Heep itd. Wlasciwie to pewnie niewystarczajaco to doceniam, bo naprawde byloby mi glupio gdybym powiedzial komus, ze moj ojciec slucha disco polo ; (
  • Odpowiedz
@Twinkle: Zawsze jak jechałam gdzieś z ojcem to OBOWIĄZKOWO musiał lecieć Dżem. Nie przeplatany innymi wykonawcami, ale TYLKO Dżem. A jak wrzucił na replay "Złotego pawia" to szło dostać #!$%@?.

ZŁOTE JAJOOOOOO OOOOOOO

Nie, żebym porównywała Dżem do disco-polo, ale takie coś też potrafi obrzydzić zespół na dłuuuugi czas. Dopiero niedawno zaczęłam się przełamywać i czasami włączam niektóre utwory z własnej woli. ;)
  • Odpowiedz
@Twinkle: Przy Disco Polo bardzo dobrze mi się pracuje. Muzyka ma relaksować.

Ogólnie słucham wszystkiego, bo i metalu, muzyki klasycznej, hip hopu, dubstepu, ale przy disco polo najlepiej mi się pracuje.
  • Odpowiedz
Nie do końca rozumiem czemu się tak uczepiliście tego, że muzyka jest wyłącznie subiektywna. Oczywiście jest w tym sporo racji, ale jednak jak w każdej formie sztuki istnieją pewne kryteria które mogą poświadczyć o jakości. Dla zobrazowania weźcie sobie najlepszy i najgorszy album waszego ulubionego wykonawcy. Jeżeli są one utrzymane w podobnej stylistyce, co wyklucza osobiste preferencje kogoś do którejś z nich, możecie z łatwością wskazać, gdzie jest ona lepiej zrealizowana. Innym,
  • Odpowiedz
  • 11
@Annuncjo: Rammstein. No #!$%@?, przecież to spopione gówno, rozwodniony industrial dla nastolatków. Posłuchaj sobie Laibach, Einsturzende Neubauten czy Die Krupps, czy nawet tych smutków Nine Inch Nails (i tu też daję industrialowy popik, którego można słuchać bez problemu i wejścia głębiej w gatunek) a potem wróć i powtórz, że Rammstein się do czegoś nadaje. Rammstein to disco polo industrialu.
  • Odpowiedz