Wpis z mikrobloga

@jamal013:

wsparcie na lata do wszystkiego

na gwarancję też?
Poza tym galaxy s6 ma system który nikogo nie ogranicza. Nie trzeba bawić się w jailbreaki żeby np. wysłać komuś zdjęcie przez BT.
Nie, jestem przeciwnikiem samsungów ale w tej sytuacji nie mam wątpliwości że galaxy s6 jest lepszy
@jamal013: wsparcie minimum dwa lata, oprogramowanie rowniez dostosowane, ja moge dodac ze Ty zmienisz tylko tapete i uklad ikonek, touchwizz idzie jak burza teraz, z wykonaniem tez bym sie sadzil ale nie ma po co, bo to dziecinada, moze to siedzi w nas Polakach xD na zachodzie iphone to po prostu normalny telefon nikt sie tak nie sra jak my Polacy, ale ja gownem iphona nigdy nie nazwalem i nie zamierzam
@wonzki: nie sram się iphonem sam mam lg g3, bo po prostu taki wolałem, ale osobiście wybierając pomiędzy iphone a s6 w ogóle bym się nie zastanawiał nawet (miałem długi czas iphone 6 w rękach żeby nie było).

siedzi w nas Polakach xD

nawet nie będę tego komentował
@jamal013: ale s6 pewnie w rece nie miales tylko Ci kolega w szkole powiedzial..
A moze mi powiesz ze to nie jest nasza cecha? Ja mam to co maja bogaci ludzie wszystko inne to gowno, oni mowia ze to gowno to ja tez.
@wonzki: to jest cecha biednych ludzi zamkniętych w swoim zaściankowym wszystkowiedzącym świecie, miałem dość telefonów żeby stwierdzić, że iphone jest porządnym produktem, jednocześnie aktualnie wolę sam posiadać telefon z androidem, jednak nie zmienia to faktu że nie wydaje się ponad 3k na telefon, który w chwili wypuszczenia już jest w tyle z oprogramowanie albo po pół roku nie jest już aktualny,

s6 pewnie w rece nie miales

nawet nie chcę

Ci