Wpis z mikrobloga

Stworzyłem aplikacje na Androida, która umożliwia czytanie artykułów z różnych portali w jednym miejscu, taki prosty defualt'owy program. Poprosiłem swojego #rozowypasek, aby przetestowała aplikację. Zadowolona, bo chopak robi coś o czym ona ma nikłe pojęcie i jeszcze #cebuliony są.

Wszystko fajnie, ale dodałem tam ukrytą funkcjonalność, ##!$%@? która co jakiś czas wysyła na mój zewnętrzny serwer położenie lokalizacyjne jej telefonu z timestamp'em. Dziś rano sprawdzam czy wszystko działa jak należy, a tu #zonk . Piszę SMS, gdzieś jest? - Ząb boli, jestem u stomatologa. Od kiedy Pogotowie Stomatologiczne jest w Galerii Krakowskiej?

#programowanie #android #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #truestory

  • 32
@kradzionyLogin: byc moze naprawde bolal ja zab. Poszla do dentysty, okazalo sie, ze nic sie nie dzieje, wiec wyszla wczesniej. W drodze do domu zachcialo jej sie niemilosiernie kupe :D, wiec wstapila do galerii handlowej... zagadka rozwiazana.
@Serghio: ale w jaki sposob ty pobierasz ta lokalizacje? a jak telefon nie ma polaczenia z internetem i wylaczony gps to co wtedy? wysyla sie ostatnia lokalizacja? czy zrobiles tak zeby nie wysylalo? wywalalo blad?