Wpis z mikrobloga

Co myślicie o AMA z ofiarą kazirodztwa, wykorzystywania seksualnego, cierpiącą na zespół stresu pourazowego (PTSD) oraz fibromialgię? Ciekawe czy zbyt gruba rura?
#ama #pytanie
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rennaissance: Szerszy opis choroby, codzienności z chorobą i skąd się wzięła na pewno by był. Ja wysłałam koleżance linka do tej dyskusji. Przeczyta i sama osądzi, czy chce to zrobić.
@homo_superior: Hej, choroba, na którą cierpi koleżanka, jest z 99%-owym prawdopodobieństwem efektem tego, co jej zrobiono. Jej rodzina po prostu zafundowała jej takie piekło, że jej zdrowie jest dziś w kompletnej ruinie.
@SirPsychoSexy: @mojwa Jeśli
  • Odpowiedz
@Groteska: Ciekawe byłoby zajrzenie takiej osobie do głowy, ale wątpię by dla nie było to pozytywne i wartościowe. To chyba zbyt delikatny temat na forum gdzie żarty z cudzej śmierci są normą. Myślę, że tak wrażliwą część siebie powinno się pokazywać tylko bardzo wyrozumiałym i mądrym społecznie osobom.
  • Odpowiedz
@msx87: Bo koleżanka chce gadać i być słyszana.. Chce, by ludzie mieli świadomość realiów jej choroby, bo dziś bardzo często spotyka się z powszechnym pobłażaniem i niezrozumieniem.
  • Odpowiedz