Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki.

To już moje kolejne z rzędu nierodzinne święta. Jak się ma rodzinne, to się nie docenia. Cieszcie się jeśli macie z kim zjeść dziś śniadanie. Mimo, że wydaje się wam, że jest słabo... gorzej jest, być samemu w ten dzień kiedy, wiesz, że większość osób spędza teraz czas w rodzinnym gronie.

Świąt samych w sobie nie obchodzę, ale chciałabym mieć teraz pełną chatę, albo chociaż rodziców pod nosem. Ale nie mam, więc trzymając się mojej własnej tradycji zjem dziś na śniadanie kanapki z jajkiem.

I tak nikt tego nie przeczyta, bo macie fajne święta ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#feels #smutnazaba #gorzkiezale
  • 76
@Neling: No właśnie, ten wpis jest zbyt depresyjny. Nie chciałam żeby komuś było smutno. Mi nie jest, wszystko gra, dziękuję, trzymaj się :)
@fvck: 3maj się Mireczq. Wpierdzielę na kolację jajo dla Ciebie, żebyś następne święta spędził z pełną chatą!

Spoko, ja święta Bożego Narodzenia dwa lata z rzędu miałem kichę. Raz babcia umarła dzień przed, a drugi raz też była kicha, której nie chcę wspominać. :)

Pozdrówki
@fvck: z chęcią bym się z Tobą zamienił miejscami, ja nie lubię świąt wszelakich bo nigdy ich nie mam normalnie, zawsze !@#$ są zrypane przez kogoś ...