Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki.

To już moje kolejne z rzędu nierodzinne święta. Jak się ma rodzinne, to się nie docenia. Cieszcie się jeśli macie z kim zjeść dziś śniadanie. Mimo, że wydaje się wam, że jest słabo... gorzej jest, być samemu w ten dzień kiedy, wiesz, że większość osób spędza teraz czas w rodzinnym gronie.

Świąt samych w sobie nie obchodzę, ale chciałabym mieć teraz pełną chatę, albo chociaż rodziców pod nosem. Ale nie mam, więc trzymając się mojej własnej tradycji zjem dziś na śniadanie kanapki z jajkiem.

I tak nikt tego nie przeczyta, bo macie fajne święta ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#feels #smutnazaba #gorzkiezale
  • 76
  • Odpowiedz
@fvck: ja przeczytalem. Tez sam spedzam swieta, ale to moj wlasny wybor.. Czesto zazdroszcze innym rodzinom tej swiatecznej, rodzinnej atmosfery. Ale jak bralem udzial w tym wszystkim to strasznie mnie to meczylo..
  • Odpowiedz
@jasiek196: ok :D

Hej Mirki, nie przesyłajcie wyrazów współczucia, bo atmosferę zrobiłam jak na pogrzebie XD ja normalnie jestem wesoła, to tylko taki spontaniczny wylew uczucia po przebudzeniu ^^
  • Odpowiedz
dobrze dobrze sie czuje i wszystko kupuje.


@mistrz_tekkena: kupuję Twoje rymy wielkanocne ( )
ja się cieszę, że chociaż wieczorem mam imprezę! u nas na wsi życie towarzyskie dziś na nowo zakwitnie - wszyscy zjechali się do domów, wszyscy spotkamy się dziś przy barze! :D
  • Odpowiedz