Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki.

To już moje kolejne z rzędu nierodzinne święta. Jak się ma rodzinne, to się nie docenia. Cieszcie się jeśli macie z kim zjeść dziś śniadanie. Mimo, że wydaje się wam, że jest słabo... gorzej jest, być samemu w ten dzień kiedy, wiesz, że większość osób spędza teraz czas w rodzinnym gronie.

Świąt samych w sobie nie obchodzę, ale chciałabym mieć teraz pełną chatę, albo chociaż rodziców pod nosem. Ale nie mam, więc trzymając się mojej własnej tradycji zjem dziś na śniadanie kanapki z jajkiem.

I tak nikt tego nie przeczyta, bo macie fajne święta ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#feels #smutnazaba #gorzkiezale
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Witaszek: mi by było wstyd narzekać na coś, co dostałam za darmo, od serca i jeszcze własnoręcznie zrobione ;) także mi się podoba i cieszę się, że dostałam te pyszne pierniczki <3
  • Odpowiedz
@fvck: sama sobie tworzysz ten smutek. czemu jest ci smutno bardziej z tego powodu dziś a nie tydzień temu? bo tak się przyjęło że się dzisiaj spotykamy. tyle. a to od ciebie zależy jak reagujesz na świat zewnętrzny. a poza tym niewiele straciłaś - dzisiaj prawie nikt już nie umie kochać, ludzie nawzajem się podtrzymują. nie jestem trollem po prostu czytam właśnie książkę która zmienia moje życie.
  • Odpowiedz
sama sobie tworzysz ten smutek.


@volq: jak każdy. jesteśmy ludźmi, mamy uczucia i dzięki nim potrafimy się cieszyć lub odczuwać smutek. jak pomyślałam, że dużo ludzi dziś zjada rodzinne śniadanie, a ja nie mam nawet do kogo powiedzieć "dzień dobry" to zrobiło mi się smutno i uważam, że to normalny, ludzki odruch i ciesze sie, ze takowy posiadam, bo będę dążyła do tego, zeby moje dzieci kiedyś tak się nie poczuły.

czemu jest ci smutno bardziej z tego powodu dziś a nie tydzień
  • Odpowiedz