Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

Wpis z mikrobloga

Skopiuj link

Skopiuj link
Wyrewolwerowanyrewolwer
Wyrewolwerowanyrewolwer
02.04.2015, 12:16:04
  • 5
#thanksobama
Wyrewolwerowanyrewolwer - #thanksobama

źródło: comment_a4SRTm9YjLApeiYNm5Yws45NxHXSmWlp.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

padobar
padobar
02.04.2015, 12:17:27
  • 0
@Wyrewolwerowanyrewolwer: co to za dziołcha?
  • Odpowiedz
pekas
pekas
02.04.2015, 12:20:23
  • 1
@padobar: http://pl.wikipedia.org/wiki/McKayla_Maroney
  • Odpowiedz
Wyrewolwerowanyrewolwer
Wyrewolwerowanyrewolwer
Autor
02.04.2015, 12:24:37
  • 1
@pekas:
Wyrewolwerowanyrewolwer - @pekas:

źródło: comment_DaPfhUtxmXx9ttDeF4dnHf1keze8RuYC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
awaryjan
awaryjan
awaryjan
02.04.2015, 12:54:00
  • 0
@Wyrewolwerowanyrewolwer: @Wyrewolwerowanyrewolwer:
awaryjan - @Wyrewolwerowanyrewolwer: @Wyrewolwerowanyrewolwer:

źródło: comment_EaK0nIKE3Tr9PUI7RB5CK7ShKOFhe4ja.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wyrewolwerowanyrewolwer
Wyrewolwerowanyrewolwer
Autor
02.04.2015, 12:54:41
  • 0
@awaryjan: Blisko, ale to nie ta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

Aktywne Wpisy

razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55 +1
5 godz. i 39 min temu
Jaki sport pomógł Wam najbardziej schudnąć?
Czy kupował ktoś specjalnie smartwatch a żeby mu liczył spalone kcal?
Pytam, bo ciężko określić moja aktywność czasem potrafię zrobić 100 kroków dziennie a czasem zajeżdżać się codziennie

Mi najbardziej kiedyś pomógł schudnąć rower stacjonarny, bo zawsze te godzinę dało się wygospodarować i ciągle piłem podczas przez co nie byłem głodny po, a teraz jak biegam to nawet jak wezmę dużo wody to i tak czuję

86 odpowiedzi

SzubiDubiDu
SzubiDubiDu +91
5 godz. i 53 min temu
Ogólnie to jeżdżę sobie na codzień autkiem w postaci 20 letniej Hondy, która była produkowana jako eksperymentalna hybryda. Problem jest taki, że po 20 latach to oryginalne ogniwa ledwo żyją i cała ta hybryda działa tak na 50%. I jak jeżdżę autostradą to moja prędkość maksymalna to jakieś 120km/h. Jak mam szczęście to mogę zrobić chwilowy skok do 140 ale trwa to może 2 minuty.

I wiecie co? Nigdy mi się nie
SzubiDubiDu - Ogólnie to jeżdżę sobie na codzień autkiem w postaci 20 letniej Hondy, ...

źródło: honda hshitbox

Pobierz

28 odpowiedzi

Pokaż więcej

Aktywne Znaleziska

Masowe zwolnienia w 3M Wrocław? 750 osób może docelowo pójść na bruk
Masowe zwolnienia w 3M Wrocław? 750 osób może docelowo pójść na bruk
179
Szok, zobaczcie jakie kwoty zarabiają lekarze
Szok, zobaczcie jakie kwoty zarabiają lekarze
281
Doniesienia o lekarzu milionerze. NFZ wszczyna kontrolę w szpitalu w Warszawie
Doniesienia o lekarzu milionerze. NFZ wszczyna kontrolę w szpitalu w Warszawie
233
Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów
Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów
135
Żydzi nękają polskie zakonnice w Jerozolimie. Seria ataków wrogości
Żydzi nękają polskie zakonnice w Jerozolimie. Seria ataków wrogości
638
Pokaż więcej

Popularne tagi

  • #mecz
  • #heheszki
  • #pdk
  • #polska
  • #f1
  • #gielda
  • #muzyka
  • #pytanie
  • #ciekawostki
  • #usa
  • #neuropa
  • #4konserwy
  • #nieruchomosci
  • #primemma
  • #humorobrazkowy
  • #rozowepaski
  • #logikarozowychpaskow
  • #gry

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking