Wpis z mikrobloga

#afera #sosnowiec #slask #film #bekazpodludzi #gorzkiezale

Japitole co się dziś #!$%@?ło. Pojechałem do Sosnowca – tak do Sosnowca, tego od małej Madzi i śliskiego kocyka.
Niestety musiałem odwiedzić to niezbyt urokliwe miejsce (,)
Ale to co tam zastałem rozwaliło mój system dokumentnie. Otóż jadę sobie spokojnie ulicą i nagle widzę spore zamieszanie. Pośród sporej ilości brzydkich kobiet, garbatych dzieci i zapijaczonych żuli, dostrzegłem wóz TVP i ekipę filmową.
Myślę sobie – no to dzielny rycerzu trafiłeś w sam środek jakiejś super produkcji dokumentującej życie na końcu świata.
Otóż nie. Trafiłem w sam środek medialnej dupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Okazało się, że od niedawna zarząd TVP ściga abonentów, za nieopłacony abonament radiowo-telewizyjny.
Początkowo wysyłali upomnienia, o których było głośno tutaj na wykopie. Jak się można było domyśleć upomnienia pisemne nie wystarczyły i teraz do domów Polaków przychodzą kontrolerzy z ramienia TVP. No po prostu jaja na całego. Nie dość, że nękają ludzi w ich domach to jeszcze wszystko filmują, aby siać propagandę wśród ciemnoty!? Straszyć ludzi?! Ręce opadają!
Zatrzymałem samochód na parkingu, pochodziłem trochę z aparatem i udokumentowałem Wam wszystko. Bo pewnie nikt by mi nie uwierzył na słowo. Udało mi się nawet sfotografować moment, w którym plombują telewizor dłużnikowi.
Funkcjonariusze TV Patrolu choć byli uprzejmi, to nie byli zbyt rozmowni. Dowiedziałem się tylko tyle, że materiał filmowy ma być emitowany w Teleexpressie o 17:00 i w wiadomościach o godzinie 19:30.
Pobierz ShugabanKasar - #afera #sosnowiec #slask #film #bekazpodludzi #gorzkiezale 

Japito...
źródło: comment_6ue3qb63hilrtTipllToLU3vXv8SKOgX.jpg
  • 12