Wpis z mikrobloga

Radni Gdyni przegłosowali w środę uchwałę zakazującą palenia e-papierosów w pojazdach komunikacji publicznej. To efekt skarg mieszkańców oraz badań naukowców, którzy jednoznacznie orzekli, że dym z e-papierosów to nie tylko para wodna, ale też nikotyna oraz związki toksyczne. Niebawem zakaz będzie obowiązywał w całej trójmiejskiej metropolii.

LINK
#trojmiasto #gdynia #gdansk #epapierosy
n.....r - Radni Gdyni przegłosowali w środę uchwałę zakazującą palenia e-papierosów w...

źródło: comment_DfvWe7t22xf4AL3f2sRpsRoOm1d88brJ.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 89
@noel_gallagher: jestem jak najbardziej za. Kwestia kultury - sam jaram e-pety, ale podobnie jak ze zwyklymi: nie wapuje, tam gdzie zwyklych nie mozna/nie wypada. W pracy wychodze normalnie jak na zwyklego dyma. Jednakze jak slysze te brednie o toksycznych zwiazkach to mnie smiech ogarnia... (no chyba, ze ktos kupuje jakies gowno z allegro za 3 zl/10 ml)
  • Odpowiedz
też jaram e peta i uważam ze taki zakaz jest ok. Sa liquidy ktorych nie czuć, a sa takie ktorymi j---e w calym pomieszczeniu i dla kogos kto tego nie pali moze byc w---------e
  • Odpowiedz
@Johny_Gitarzysta69: w takich przypadkach mawiam jedni lubią zapach pomarańczy drudzy jak im nogi śmierdzą wnioskuje ze ty wolisz drugą opcje twój wybór co do zakazu jestem za bo nie każdy musi się godzić na dym zapach czy smród tyczy się tak samo żuli jak i tych co w---------ą kebaby czy wypindrzonych paniusi diorem z bazaru od siebie dodam tez namiętnie rozmawiających przez telefon

"Smoking is Dead,Vaping is the Future and
  • Odpowiedz