Wpis z mikrobloga

Radni Gdyni przegłosowali w środę uchwałę zakazującą palenia e-papierosów w pojazdach komunikacji publicznej. To efekt skarg mieszkańców oraz badań naukowców, którzy jednoznacznie orzekli, że dym z e-papierosów to nie tylko para wodna, ale też nikotyna oraz związki toksyczne. Niebawem zakaz będzie obowiązywał w całej trójmiejskiej metropolii.

LINK
#trojmiasto #gdynia #gdansk #epapierosy
n.....r - Radni Gdyni przegłosowali w środę uchwałę zakazującą palenia e-papierosów w...

źródło: comment_DfvWe7t22xf4AL3f2sRpsRoOm1d88brJ.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jonzi: Nie potrzebuje badan może to i być nieszkodliwy dym, ale nie mam ochoty go wdychać. Jadąc komunikacją miejską obowiązują cię jakieś reguły, regulamin itd. Nie chcesz się dopasować jedź swoim autem
  • Odpowiedz
@krav: A Twoja opinia jest g---o warta bo nawet nie jesteś w stanie podjąć dyskusji, pokazać gdzie i czemu Twoim zdaniem nie mam racji tylko od razu kozaczysz jak byś nie był w stanie nic innego napisać.
  • Odpowiedz
  • 0
@adasgrabowski: ale ja nie palę i nie jeżdżę kom. Miejską, ale też nie marudzę o byle pierdołę. Dopóki mi ktoś nie dmucha prosto w twarz to niech se dmucha. Dużo mocniej śmierdzą niemyci ludzie. Czyżby to efekty sterylnego wychowywania?
  • Odpowiedz
@krav: To po co było się odzywać na początku? Musisz być bardzo smutnym człowiekiem skoro w wolnym czasie próbujesz pocisnąć losowej osobie w internecie bez powodu. Polecam wyładować swoje frustracje w zdrowszy sposób.
  • Odpowiedz
@krav: Właśnie wyszedłeś na niedouczonego, żałosnego niebieskiego, który wypowiada się w temacie o którym nie ma zielonego pojęcia. Pewnie nie widziałeś na oczy składu liquidu to e-papierosów, skoro uważasz, że to para wodna albo powtarzasz jakieś gówna przeczytane w internecie bez potwierdzenia tego. Gratuluję. Ja natomiast jestem i obracam się w środowisku palaczy analogów i elektroników więc widzę jak zachowuje się dym z prawdziwego i elektronicznego papierosa.

Czym jest „dym”
  • Odpowiedz
@krav:

Czy „dym” z e-papierosa to para wodna?

Nie, choć jest tak bardzo często błędnie określany. Nie jest to ani dym, ani para wodna, lecz gęsta mgiełka, zawierająca >składniki e-liquidu, głównie glikolu propylenowego i gliceryny. E-liquid może w ogóle nie zawierać wody, a jeśli już, to >zaledwie kilka do kilkunastu procent.
  • Odpowiedz