Wpis z mikrobloga

Radni Gdyni przegłosowali w środę uchwałę zakazującą palenia e-papierosów w pojazdach komunikacji publicznej. To efekt skarg mieszkańców oraz badań naukowców, którzy jednoznacznie orzekli, że dym z e-papierosów to nie tylko para wodna, ale też nikotyna oraz związki toksyczne. Niebawem zakaz będzie obowiązywał w całej trójmiejskiej metropolii.

LINK
#trojmiasto #gdynia #gdansk #epapierosy
n.....r - Radni Gdyni przegłosowali w środę uchwałę zakazującą palenia e-papierosów w...

źródło: comment_DfvWe7t22xf4AL3f2sRpsRoOm1d88brJ.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Haha, kiedyś można było jarać normalne fajki nawet w samolocie, a dziś biedactwom dymek z e-papierosa przeszkadza. Ciekawe czy mieszkającym w Krk też.
  • Odpowiedz
Haha, kiedyś można było jarać normalne fajki nawet w samolocie, a dziś biedactwom dymek z e-papierosa przeszkadza. Ciekawe czy mieszkającym w Krk też.


@jonzi: mi przeszkadza i czemu mam wdychać smrody którymi ty się trujesz?
  • Odpowiedz
Dzięki Bogu mam nadzieję, że wywalą także wszystkich śmierdzących ludzi, najgorzej, jak taki frajer z polibudy wsiądzie spocony z nieumytym kucem i j---e od niego, albo ludzie, którzy nie umyli zębów i chuchają, albo tępe dzidy oblane swoim szanel numer 4 z bazaru. OBOWIĄZKOWA KONTROLA WSZYSTKICH PASAŻERÓW PRZED WEJŚCIEM DO POJAZDU.

A no i oczywiście zakaz dla astmatyków z ich inhalatorami
g.....i - Dzięki Bogu mam nadzieję, że wywalą także wszystkich śmierdzących ludzi, na...

źródło: comment_irHr7eVob9xCjJAltgqkyfQB134UjSV5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
no chyba, ze ktos kupuje jakies gowno z allegro za 3 zl/10 ml

@ska87: Równie ważna, jak nie ważniejsza jest grzałka i moc baterii. Najbardziej rakotwórcza jest gliceryna która jest w każdym liquidzie. Podczas zbytniego podgrzewania cząsteczki gliceryny łamią się - zmiana wiązań cis w rakotworcze trans.
  • Odpowiedz
W pracy wychodze normalnie jak na zwyklego dyma


@ska87: Ja pomimo tego, że nie jaram w komunikacji i nie dmucham ludziom przed mordy, tak w pracy z chęcią bym sobie popalił i paliłem legalnie dopóki nie zaczęli wprowadzać zakazu w wielu miejscach pracy. Serio, nie chce mi się wychodzić na dwór na dwa buchy (bo efajek to chwila, nie jak normalny papieros), a mi dzięki temu się lepiej pracuje. Współpracownikom
  • Odpowiedz
  • 0
@adasgrabowski: Nie pale już ani jednego ani drugiego, więc się tak nie zapędzaj. Czy możesz dać link do badań wykazujących jednoznacznie, że dym z e-fajki truje? Mi nie wystarczy napisać "naukowcy" (amerykańscy) w zdaniu żeby mnie przekonać.
  • Odpowiedz