Wpis z mikrobloga

Radni Gdyni przegłosowali w środę uchwałę zakazującą palenia e-papierosów w pojazdach komunikacji publicznej. To efekt skarg mieszkańców oraz badań naukowców, którzy jednoznacznie orzekli, że dym z e-papierosów to nie tylko para wodna, ale też nikotyna oraz związki toksyczne. Niebawem zakaz będzie obowiązywał w całej trójmiejskiej metropolii.

LINK
#trojmiasto #gdynia #gdansk #epapierosy
n.....r - Radni Gdyni przegłosowali w środę uchwałę zakazującą palenia e-papierosów w...

źródło: comment_DfvWe7t22xf4AL3f2sRpsRoOm1d88brJ.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@sillemo: no to kto Ci broni iść do innego baru? Chociaz z taką mentalnoscia robilabys gownoburze, ze w wegebarze nie ma schabowego.
  • Odpowiedz
@Wextor:
A zabraniają palenia tego? Bo chyba coś przeoczyłem. W komunikacji i tak nie paliłem więc mi to nie robi żadnej różnicy.
Ból d--y o takich ignorantów jak ty.
E fajek pomógł mi wyjść z nałogu więc tłumaczę ci że wymyślił go ktoś z głową do interesów i świetnym pomysłem a nie jakiś anonimowy półgłówek z mikrobloga.
  • Odpowiedz
@noel_gallagher: I bardzo mnie to cieszy. Sam pale e-fajka od 3 lat ale bez przesady. Jak gimbazy "napali" smakowymi liquidami na cały autobus to wali gorzej niż by cały ten autobus zwykłe pety jarał.
  • Odpowiedz
@mojwa: @Mow_do_mnie_mistrz: mialam na mysli miejsce w ktorym pracuje, u nas jest w trakcie imprezy zaduch i malo miejsca. zreszta nie mam gownoburzy, tylko wyrazilam swoje zdanie na ten temat, ze nie popieram palenia e-papierosa wewnatrz lokalu gastronomicznego. bez odbioru.
  • Odpowiedz
@Johny_Gitarzysta69: nie wszystko da się określić ramami liczbowymi. A jednak prawo sobie z tym radzi, choć występują tam często słowa takie jak "znaczny", "rażący", "nieobyczajny", "ciężkie naruszenie" itp.
Bo jednak występują sytuacje oczywiste. W sytuacjach nieoczywistych nikt nikogo ścigać nie będzie. Ale to, że brudny żul śmierdzi, nie pozostawia żadnych wątpliwości.
  • Odpowiedz