Wpis z mikrobloga

Radni Gdyni przegłosowali w środę uchwałę zakazującą palenia e-papierosów w pojazdach komunikacji publicznej. To efekt skarg mieszkańców oraz badań naukowców, którzy jednoznacznie orzekli, że dym z e-papierosów to nie tylko para wodna, ale też nikotyna oraz związki toksyczne. Niebawem zakaz będzie obowiązywał w całej trójmiejskiej metropolii.

LINK
#trojmiasto #gdynia #gdansk #epapierosy
n.....r - Radni Gdyni przegłosowali w środę uchwałę zakazującą palenia e-papierosów w...

źródło: comment_DfvWe7t22xf4AL3f2sRpsRoOm1d88brJ.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jjarik: Typie gdzie ja napisałem, że wolę śmierdzieli? Weź wprowadź zakaz śmierdzenia, ooo na pewno go ustanowisz, masz ty godność i rozum człowieka czy po prostu się droczysz z ludźmi? Każdy smakowy liquid j---e tak, że aż rzygać się chcę i wolę zapach neutralny w autobusie niż maliny czy żul więc ogarnij trochę bo ręce opadają.
  • Odpowiedz
@Johny_Gitarzysta69: zakaz śmierdzenia, nawet jak jest to i tak nikt go nie jest w stanie wyegzekwować, bo większość śmierdzieli nie ma z czego zapłacić mandatu. ja nie muszę wapować w komunikacji miejskiej, czy w pomieszczeniach do tego nieprzeznaczonych, natomiast pisanie jakichś bzdurnych uzasadnień mówiących o toksyczności substancji zawartych w e-liquidach jest absurdalne.
  • Odpowiedz
@noel_gallagher: moim zdaniem wapowanie w miejscach, gdzie nie można palić normalnych papierosów, jest jak puszczanie głośnych pierdów. Niby nikomu nie szkodzi, ale jednak trąci chamstwem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@noel_gallagher: no i kur. Bardzo dobrze. Sam jestem palaczem e papierochow od 3 lat ale nigdy nie pale w miejscu publicznym typu autobusy restauracje itp. Zawsze przed paleniem pytam czy komus to nie przeszkadza gdy jestem w gosciach.
Ale kur tyle tych palantow to wszedzie to jaraja i psuja opinie i to przez takich ludzi dochodzi do zakazow.
Jak widzialem kretyna w urzedzie co jaral eszluga w URZEDZIE. CZAICIE w
  • Odpowiedz
@sillemo: To zmień lokal. Jeśli właścicielowi to nie przeszkadza i wyraża na to zgodę to nikogo więcej nie powinno to interesować.
Komunikacja miejska jedno a lokale to drugie. Naprawdę nie widzisz różnicy?
  • Odpowiedz
@Jendrasss: Widzisz kolego, dla mnie jest to duza roznica. Ma prawo denerwowac dym papierosa. Jest denerwujacy, nawet dym e-papierosa, ktory po prostu smierdzi. Bez odbioru.
  • Odpowiedz
  • 0
@sillemo: jak ktos wapuje liquid o smaku maggi albo pronto, majacy kolor oleju silnikowego to ma prawo smierdziec. Nie wszystkie smierdza, a niektorych nawet nie czuc.
  • Odpowiedz