Wpis z mikrobloga

  • 264
Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok temu też miałem sprawę o taką samą ilość. Poprzednią mi warunkowo umorzyli na rok (do czerwca bieżącego roku). Po drugiej wtopie warunek zamienili mi na 80h społecznych, a za drugą grożą mi więzieniem. Jak myślicie? #sztum czy zawiasy? Dodam, że nie od pracowałem jeszcze ani 1h.

#oswiadczenie #sztum #bagiety
dyniacz - Mam jutro sprawę za posiadanie 0,5g marihuany (0,5g juz z tytoniem). Rok te...

źródło: comment_UWYFii4VOifDY5euO0SreTDonhqbwsrf.jpg

Pobierz
  • 234
  • Odpowiedz
@dyniacz: jak już Cię dwa razy złapali to dałbyś sobie spokój z paleniem na to półtorej roku. Oczywiście i tak uważam, że to jest jakiś ultra absurd, ale głupie prawo niestety też jest prawem.
  • Odpowiedz
To, że ćpacze marihuany dają się łapać policji jest koronnym dowodem na jej szkodliwość wobec szarych komórek.

@SUQ-MADIQ: @stonka_ziemniaczana: Ani trochę! Jest zaledwie poszlaką świadczącą o czasowym obniżeniu sprawności mózgu. I to tylko w tym przypadku.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: To już po jednym joincie tak się ludziom targa z myśleniem? Bo wiem że ludzie którzy to palili dłuugo i raczej często (wiem że kuce będą #!$%@?ć że nie szkodzi itd) mieli takie dziury w mózgu że masakra.
  • Odpowiedz