Wpis z mikrobloga

@shdw: chodzi o diete low-carb? Niestety mi to wideo rowniez nie dziala. Ja lubie low-carb tylko nie lubie przygotowywac takich posilkow w zwiazku z tym ze nie jestem jeszcze niedouczony w kompozycji takowych. Brak mi czasem pomyslu co zjesc. Ostatnio np zjadlem 9 paskow bekonu, dwa avocado, 4 jajka i jakas tam mizerna salatke przygotowana przez siebie. Mozna by otworzyc tag low-carb i wrzucac tam co jemy. Ja jem do 100
@maze: 100 g to w #!$%@?, nawet nie wchodzisz w ketozę. Nawet mi Cie nie żal :P

a tak serio to polecam ruled.me - można pobrać rozpisaną dietę na 30 dni ( można za darmo, albo dorzucić jakąś dotację od siebie ). Ja dziś byłem na zakupach i poleciały steki, boczki, sery, brokuły i kalafior, jaja, awokado, szpinak, śmietana tłusta. Do tego codziennie bulletproof coffee i jest genialnie. Wczoraj spałem godzinę
@vokus: to w sumie zadnych nowych produktow nie poznalem po twoim wpisie, jem podobnie. Jakbym chcial wchodzic w ketoze to bym wchodzil, wole jednak jesc bezkarnie lody na patyku i co 7 dni wyzerka. Tylko dlatego bawie sie w ten badziew bo jeszcze nie wyleczylem kontuzji, ale jak to zrobie to zaraz wbijam na cbl i powrot do trojboju. W sumie fajne takie przerwy, bawie sie kalistenika i nauczylem sie robic
@maze: Na keto jeszcze podstawowymi produktami są olej kokosowy ( generalnie kokos ) i migdały - mąka migdałowa, mleko migdałowe - generalnie jest to drogie, ale można zrobić samemu i wychodzi taniej. Ja kupiłem dziś 1kg migdałów za prawie 40 zł :D będę piekł chleb jakoś w weekend z tego. A tak to polecam tą stronkę - tam jest dużo przepisów i różne produkty low-carb opisane.
@vokus: tutaj 750 migdałów po 6 funta kupiłem. Zawołaj jak upieczesz, możesz podać przepis. A olej kokosowy taki w słoiczku, chyba 150g #!$%@? 6 funtów, #!$%@?.