Wpis z mikrobloga

jestem mistrzem w dołowaniu samej siebie- dzisiaj, jako że mam urodziny, gadałam sobie w myślach- kurde Olka, dzisiaj Ci 22 lvl stuka. w tym momencie nastąpiło błyskawiczne dopowiedzenie w głowie:


tak więc trochę #gorzkiezale i może byście dali ze dwa plusy na pocieszenie :>

  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@k-exo: nie sraj żarem Mirabelko, 22 lata, czyli masz jeszcze mnóstwo czasu, żeby nadal być młodą i znaleźć sobie porządnego niebieskiego, co Cię będzie stukał i jeszcze na dodatek kochał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Keep your head up, piona!
  • Odpowiedz
@k-exo: To uczucie gdy miałem napisać komentarz w stylu "Jak chcesz, to ja cię mogę stuknąć ( ͡º ͜ʖ͡º)", ale potem zobaczyłem zdjęcie i zdałem sobie sprawę, że cię już poznałem, a tak głupio pisać do osoby którą się już poznało.

  • Odpowiedz
@k-exo: "Zdejm" te okulary i przerzuć grzywkę na bok, albo coś z nią zrób i będziesz niezła laska ( ͡º ͜ʖ͡º) Nic się nie przejmuj, pewnie chętnych jest kolejka, tylko może nie mają odwagi albo nie chcą psuć aktualnych relacji.
  • Odpowiedz
@Szatan: szarpałby jak jechowy za klamkę. Nie nic gorszego niż ładne dziewczyny żalące się w internecie jakie są brzydkie i grube. Jak nikt nie chce jej posunąć to najwyraźniej charakterem odstrasza na dystans
  • Odpowiedz