Wpis z mikrobloga

jestem mistrzem w dołowaniu samej siebie- dzisiaj, jako że mam urodziny, gadałam sobie w myślach- kurde Olka, dzisiaj Ci 22 lvl stuka. w tym momencie nastąpiło błyskawiczne dopowiedzenie w głowie:


tak więc trochę #gorzkiezale i może byście dali ze dwa plusy na pocieszenie :>

  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoxico: ej ale mi się japa ucieszyła na ten komentarz :D
@92Gruszka: taak? a jak ja do Ciebie na priv napisałam, co się stało żeś zbanowany został to MNIE ZIGNOROWAŁEŚ :< i niech Ci teraz usta od tego lipsticka popękają, o!
  • Odpowiedz
@cykady_na_Balearach: są, jestem najlepszym przykładem :D a co do gościa to fuj, on nawet nie jest przystojny, zresztą nie ma sensu w moim przypadku rozglądać się za 10/10 jak ja sama jestem pewnie max 6/10 xD trzeba na swoim pułapie szukać a nie :D
  • Odpowiedz
@92Gruszka: no ale przecież napisałam potem coś w stylu "a rozumiem że jak masz bana to odpisywać nie możesz" wiec Cie usprawiedliwiłam xD ale zaraz, to te wiadomości w ogóle nie dochodzą, czy nie możesz odpisać? bo jak nie dochodzą- to ok zwracam honor, ale jak można odpisać potem po odbanowaniu to jesteś gruszkowata świnia bo zapomniałeś xd
  • Odpowiedz
@k-exo: w takim razie musisz być p----------a (bez obrazy). Gruba nie jesteś i pasztetem też nie, więc nie mam pojęcia jak się uchowałaś. Albo coś nierówno pod kopułą albo za wysoko mierzysz.

ODPISZ WIECZOREM ILE WIADOMOŚCI NA PW OTRZYMAŁAŚ ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@cykady_na_Balearach: nie wiem może, ja tam siebie za p-------a nie uważam, raczej problemem jest to, że wszyscy Ci, którzy mi się podobają, widzą we mnie kumpele xD takie friendzone dla ubogich różowych
  • Odpowiedz