Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą baby które z pretensją w głosie wysapią przy kasie "ale ja nie mam wydać" albo "niech pani płaci kartą". Od kiedy to, że ona nie ma wydać to mój problem? Chcesz sprzedać? To wydaj. Nie to pójdę gdzie indziej ale nie z pretensją babsztyl poleci. Winna się mam czuć, ze mi bankomat wydał 100 zł? No co za idiotki i jeszcze mi będzie mówić jak i czym mam płacić. Karyna śmierdząca "no ale ej nie możesz kartoooo" NO NIE #!$%@? nie mogę, bo nie chcę.
#boldupy #oswiadczenie
  • 118
@mariusz-wieckowski-54: Ja na przykład mam drobne na dnie torebki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także raczej nie będę szperać,żeby znaleźć te 2 zł. Daj spokój z tymi babkami starymi, brzydzę się jak mówi mi żebym sobie wybrała. Boję się,że znajdę tam jakieś rybie łuski, zęby czy inne farfolce, brr.
@nint: Podobno przyjezdni strasznie się dziwią i są oburzeni kulturą panującą właśnie przy kasach sklepowych i marketowych w Polsce. Skandalem nazywają pytanie o "końcówkę" kwoty oraz marudzenie z brakiem kasy do wydania. I się nie dziwię ani im, ani Tobie - nic mnie w sklepach bardziej nie #!$%@? niż wyrzucone z nienawiścia: "nie będę miała wydać".
@FrasierCrane: I bardzo dobrze, że ma wredny charakter. Po to w sklepie jest kierownik, żeby zapewnić warunki do pracy. Do jego obowiązków należy, żeby w kasie było czym wydawać, a klient jest od kupowania, a nie od rozmieniania pieniędzy bo do sklepu idzie.
Ja pracowałem w sklepie, i trudno jest wydawać kiedy ludzie za każdym razem dają setki lub pięćdziesiątki, i tak, szedłem do sklepu obok, do fryzjera obok, ale był taki moment gdzie i oni nie mieli rozmienić, no i co ja w takim wypadku miałem zrobić? Po prostu nie mogłem wydać :/


@mariusz-wieckowski-54: To idziesz do banku, bierzesz beczkę drobnych, stawiasz obok i masz wydać.
Rozwiązanie ponad siły?
@mariusz-wieckowski-54: ja sie pytam tylko czy nie ma takiej opcji, bo ten problem sie stale przewija a dla mnie to wyglada na proste rozwiazanie, nie mialem na celu cie urazic tylko sie dowiedziec co przed tym powstrzymuje ludzi

Swoja droga polskie monety sa #!$%@?, w Norwegii najmniejszy nominal to odpowiednik naszych 50gr a rachunki sa po prostu zaokraglane

@kinlej: