Wpis z mikrobloga

Dobra, bo coś mi tu mocno śmierdzi. W gorących pojawił się wpis o tym, że Marecki, czyli typ od "rzucania krzesłem" w Bronka, niby był/jest poszukiwany kilkoma listami gończymi. Mam rozumieć, że chłopak który niemal co tydzień, regularnie występował w publicznej telewizji był nieuchwytnym celem dla organów ścigania, a on na tyle głupi, że narażał się na takie niebezpieczeństwo zadając dodatkowo z dupy pytania różnym politykom?

#4konserwy #neuropa #aferakrzeslowa #polityka #wtf #afera
SirBlake - Dobra, bo coś mi tu mocno śmierdzi. W gorących pojawił się wpis o tym, że ...
  • 42
był taki typ co się nazywał Rafał Skatulski i był szefem największej grupy przestępczej w Polsce. Był poszukiwany dobrych parę lat, a w międzyczasie grał sobie w piłkę w czwartoligowym klubie pod Warszawą. Wszystko kwestia odcięcia się od rodziny i znajomych oraz zmiany tożsamości.


@stekelenburg2: Dla niewtajemniczonych możecie sobie wyguglać pod hasłem: gang szkatuły. Dla tych co tak piszą o bece z policji zdjęcie poniżej. Szukajcie sobie wiatru w polu :)
Pobierz XpedobearX - > był taki typ co się nazywał Rafał Skatulski i był szefem największej g...
źródło: comment_h3TftzyXNopj2b3Mp4Ng9ox8fBHeZrEO.jpg