Wpis z mikrobloga

Dobra, bo coś mi tu mocno śmierdzi. W gorących pojawił się wpis o tym, że Marecki, czyli typ od "rzucania krzesłem" w Bronka, niby był/jest poszukiwany kilkoma listami gończymi. Mam rozumieć, że chłopak który niemal co tydzień, regularnie występował w publicznej telewizji był nieuchwytnym celem dla organów ścigania, a on na tyle głupi, że narażał się na takie niebezpieczeństwo zadając dodatkowo z dupy pytania różnym politykom?

#4konserwy #neuropa #aferakrzeslowa #polityka #wtf #afera
SirBlake - Dobra, bo coś mi tu mocno śmierdzi. W gorących pojawił się wpis o tym, że ...
  • 42
@stekelenburg2: a to nie jest czasami ich praca ? a może transmitowanie facjaty w TV nie jest wystarczające i należałoby raczej powiadamiać policję listownie albo np odwiedzać komisariat i zgłaszać się dobrowolnie.

kamieni kupa.
@krolikbartek: no ta, tylko z tego np. http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3780051,korwinowcy-nie-wiedzieli-ze-ich-czlowiek-byl-poszukiwany-wideo,id,t.html wynika, że posługiwał się nazwiskiem Małecki na potrzeby swoich występów w telewizji. Gdyby zatem zmienił tożsamość po tym jak został poszukiwanym, to zguglanie nic nie da, bo nowym nazwiskiem policja by nie dysponowała. Pozostaje szansa, że którys policjant by go przyuwazył i zapamiętał.

Ale przyznaję, że pod nazwiskiem Małecki dało by się zguglać.

@gulamin: zależy czyja praca. Nie każdy policjant zajmuje się
dziwnym na pewno by było to, że koleś który wie że jest poszukiwany kilkoma listami gończymi, chodzi co tydzień pokazywać się w telewizji


@krolikbartek: może zwyczajnie ma zaburzenia psychiczne?

Sprawa może być bardzo prosta. Koleś z zaburzeniami popełnia x przestępstw, ale przez nieudolność policji nie zostaje złapany mimo wysłania y listów gończych za nim. Koleś posługuje się zmyślonymi nazwiskami co w jego mniemaniu ma zapewnić mu zabezpieczenie przed złapaniem.
@Baron_Al_von_PuciPusia: @stekelenburg2:
zobaczymy, z filmików z mk nie wydaje się być stukniętym (chociaż co innego już, jeśli chodzi o ten filmik z zatrzymania:p), póki co zupełnie nie wiadomo o co chodzi i jest zbyt duże zamieszanie, by coś jasno stwierdzić

jest jeszcze np. taka opcja, że żaden policjant go nigdy nie widział na oczy. Były znane tylko dane personalne, nr pesel i z tego powodu, że nie odbierał wezwań wydano
nie istnieje jakaś baza dowodów osobistych ze zdjęciami? poza tym on ponoć już odbywał karę, tylko zwiał, więc musieli mieć jego zdjęcie


@krolikbartek: hmm, w ewidencji ludności, w której najszybciej można sprawdzić człowieka zdjęć chyba nie ma. Policja gromadzi zdjęcia na swoje potrzeby, a więc raczej zbiera osoby notowane. Nie wiem, czy ma dostęp do bazy zdjęć do dowodów - nie spotkałem się.
Ale jeśli był już w pierdlu, to powinni
@SirBlake:

- Na szczęście w pobliżu stali nieumundurowani policjanci, którzy obezwładnili mężczyznę - powiedział rzecznik małopolskiej policji Mariusz Ciarka.


Ciarka - Całka, zbieg okoliczności ? Nie sądzę..
hmm, w ewidencji ludności, w której najszybciej można sprawdzić człowieka zdjęć chyba nie ma. Policja gromadzi zdjęcia na swoje potrzeby, a więc raczej zbiera osoby notowane. Nie wiem, czy ma dostęp do bazy zdjęć do dowodów - nie spotkałem się.


@stekelenburg2: jak zna czyjeś dane to bierze zdjęcia od członków rodziny.
@SirBlake: @stekelenburg2: tak Wam jeszcze dorzucę coś takiego:

MM był także przywódcą młodych w Krakowie, którzy z namowy Wojtery mieli "powysadzać" z władz regionalnych UPR wszystkich "leśnych dziadków". Nie wszędzie się to udało (w Krakowie nie) Wojtera w zamian za obietnicę miejsc na liście PiS miał uniemożliwić wzięcie UPR w wyborach. Nie całkiem mu się to udało, ale Kaczyński mimo to go nagrodził wiceprezesurą Urzędu Turystyki.

i ktoś inny dorzuca