Wpis z mikrobloga

@tymmej: powtarzam, że myślałem, że chodzi o standardowy model Macbook który zawsze miał układy graficzne. Jeśli nie dociera to do Ciebie, to już Twój problem. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
@prawdziwek: Bo kiedy wchodził Air to był jeszcze dostępny klasyczny Macbook, więc musieli mieć nową nazwę dla ultrabooka.

Teraz, wydaje mi się, chcą uprościć linię do 2 modeli - Air pewnie zostanie wycofany, jego rolę przejmie Macbook a Pro pozostanie tym bardziej wydajnym laptopem.
@vargemp:
Ekran mógłby się akurat składać. A w przyszłości oczywiście można by korzystać z wyświetlaczy holograficznych czy HUD-ów w stylu Google Glass (ale może w formie soczewek, monokli lub wszczepek).
@Johnus: Zamiast przyznać się do błędu czy też niewiedzy, brniesz dalej w dyskusję. Zupełnie tego nie rozumiem. Czy przyznanie się do niewiedzy to jakiś wielki dyshonor? Już w pierwszym zdaniu autor poinformował, że chodzi o nowego Macbooka, czyli tego zaprezentowanego WCZORAJ. Na dniach za ten komputer wezmą się benchmarkowcy. Rozmontują go na drobnicę i pokażą to na YouTube. Może wtedy UWIERZYSZ, że to tak wygląda.
@SUQ-MADIQ: Raspberry pi ;)? Sam się przymierzałem do tego, aby kupić sobie taki sprzęcik do przeglądania netu itp. tylko trzeba mieć jeszcze dostęp do monitora, no i tutaj laptop zawsze będzie wygrywał (pomijając wydajność). Ewentualnie do smart tv.
@XpedobearX: Ja miałem taki patent ze starego laptopa, podłączyłem z kinem domowym przez hdmi na stałe, ustawiłem żeby nie usypiał jak go zamkne i kupiłem klawiature z gładzikiem logitecha bezprzewodową. Combo do oglądania filmów online zajebiste no i pod windowsem.