Wpis z mikrobloga

1.Bądź mną.
2.Postanów, że w każdy piątek będziesz chodzić na siłownię o 8:00.
3.Wybierasz najbardziej hipsterską siłownię w mieście.
3.Jest piątek 7:00.
4.Stwierdzasz, że nie chce Ci się stroić na siłownię,więc zakładasz wyciochrany dres. I tak będą same lochy i Seby.
5.Na siłowni wszystkie lochy to tak naprawdę laseczki z instagrama #fitnessboners
6.Wszystkie Seby to fajni faceci 9,5/10 w skali Ruchtera.
7.#!$%@?.jpg
8.Udajesz, że pomyliłaś piętra.
9.#!$%@? do domu po dres za milion cebulionów, który dostałaś kilka miesięcy wcześniej.
10.20 minut zakładasz obcisłe spodnie od dresu za milion cebulionów, ale Twój tyłek jest tak ściśnięty, że wygląda jakbyś przed chwilą pożyczyła go od Alexis Texas,
11.20 minut robisz makijaż, żeby wyglądać jakbyś nie miała makijażu.
12.Po godzinie wracasz na siłownię wyglądając jak #fitnessboners.
13.Nołłon kiers.
14.Zdajesz sobie sprawę co właśnie zrobiłaś i jak bardzo to była #logikarozowychpaskow
15.Nie możesz się ruszyć na żadnej maszynie bo spodnie od dresu są tak ciasne, że krew Ci nie dopływa do kończyn.
16.Brak profitu
17.Wracasz do domu i szukasz innej siłowni.
18.Punkt trzeci jest dwa razy.

#przegryw #bekazjofridd #bekazpodludzi #bekazrozowychpaskow
  • 151
@Nerax123: Znaczy ja nie do końca rozumiem ból dupy. Śmieję się z tego, że zachowałam się jak typowy różowy, a Ty mnie pouczasz:) Pierwszy raz byłam na siłowni i trafiłam na taką, w której wszyscy wyglądali jak z teledysku, więc pomyślałam, że coś w tym musi być. Oni byli jeszcze bardziej odwaleni. Faceci z ufarbowanymi włosami, dziewczyny w pełnym makijażu
@rzep: To co proponujesz? Dolne partie już mam zrobione, natomiast chciałam poprawić górę, bo nie potrafię zrobić ani jednej pompki i mam ujemnego bicka:< Poza tym muszę poprawić kondycję po kilku latach palenia i siedzenia w domu przy komputerze.
@LoginZajetyNiepoprawny: Powiem to tak : Raz na kilka miesięcy widzisz takich ludzi 9.5/10. Nie są może idealnie piękni, ale mają w sobie COŚ takiego, że boisz się im spojrzeć na buty bo tak są wspaniali. Widzisz ich raz na kilka miesięcy, kilka lat i potem nie wiadomo gdzie się podziewają. Ja już wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)