Wpis z mikrobloga

@Zakakaikane:

Ważne! Gifty mają ograniczenie aktywacji na wybrane kraje. Aktywacja więc wymaga jednorazowego użycia VPN. Po aktywacji VPN nie jest potrzebny do pobrania oraz grania! Instrukcje aktywacji otrzymają Państwo w e-mailu po zakupie.


Dostaniesz
@Zakakaikane: wszystko zależy od kursu € jeśli chodzi o portfel steam. Kupując grę u nas (PSC też możesz płacić, ale do wartości zamówienia doliczana jest 10% prowizja pobierana przez operatora płatności) masz pewność, że nie zostanie zbanowana. Klucze, które posiadamy pochodzą prosto od VALVE.
@Zakakaikane: chodzi o taki myk, że rynek steam odblokowuje się po dowolnym zakupie na steam + miesiąc od daty zakupu. Jaki problem? Minimalna kwota doładowania steam to 5 euro. Więc żeby mieć hajs do kupienia nawet gry za 14 centów to i tak musisz coś kupić, nie ma innej rady, volvo musi się hajs zgadzać.

Nie musisz mieć ani paypala ani karty kredytowej. Po to właśnie powstało coś takiego jak paysafecard.
chodzi o taki myk, że rynek steam odblokowuje się po dowolnym zakupie na steam + miesiąc od daty zakupu. Jaki problem? Minimalna kwota doładowania steam to 5 euro


@areyoukittenmerightmeow: największa brednia jaką czytałem na wykopie, przecież wystarczy wybrać metode płatności kartą kredytową czy tam debetową do wyboru też jest psc i już nie zapłacisz 20 zł tylko 50 gr. No ale lepiej #!$%@?ć głupty niż sprawdzić
@skk1993: nie masz racji i próbujesz wyjść z twarzą, żałosne to jest, zamiast udowodnić, że masz rację, to udajesz pseudointeligenta nawet posuwając się do swierdzień "zielonko" nie wiedząc czy czasami nie jestem na wykopie więcej niż ty tylko np. usunąłem wcześniej konto i założyłem nowe. Typowy Polak, nie zna się, nie udowodni swojej racji, ale #!$%@?ł będzie. Elo cumplu.