Wpis z mikrobloga

Ok. Zakodowałem wstępnie cieszynkę przeciwników po przegranej. Niedługo planuję lekkie dopracowanie przeciwników pod względem graficznym, ale na razie to musi wystarczyć. Na poniższym gifie trochę dłuższy gameplay z elementami ponownego uruchamiania i ożywania. Liczę na jakieś ciekawe opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powoli zbliżam się do bardzo wczesnej alphy, więc niedługo będę szukał chętnych testerów z telefonami na #android.
Obserwuj tag #gamedevpogodzinach, aby być na bieżąco

#gamedev #androiddev
Grzmihui - Ok. Zakodowałem wstępnie cieszynkę przeciwników po przegranej. Niedługo pl...

źródło: comment_bTHDn1G2GcT8FJjvShBO6BkZsibibL1x.gif

Pobierz
  • 11
@Grzmihui: gra w sumie wygląda jak mobilny Uncharted :D koszenie wrogów w dżungli.
Również zgłaszam się na testera.
Planujesz dodać więcej map, broni i ogólnie zawartości?
Jak będzie wyglądało menu?
@ayasecon: niestety mnie nie stać :( Planuje sklepik, ale nie za prawdziwę kasę

@GrabkaMan: @jasiek12321: @sortris: zapisuję was na moją ciasną listę, będę się odzywał jak coś :P

@sortris: w sumie dobre skojarzenie z tym Uncharted. Zawartości planuję o wiele więcej. Na początku kilka podstawowych a potem możliwość odblokowania z czasem spędzonym w grze. Menu chyba raczej klasyczne, chociaż zastanawiam się też nad rozwiązaniem z crossy road,
@sproject: Na iOS możliwe, bo może przecierpie to 99$, ale nie mam zbytnio na czym testować i w tym jest problem. Co do GIFa to drogi cumplu przez Ciebie, bo dałeś narzędzie do nagrywania i że niby takie super, więc pomyślałem, że nagram dłuższe niż zwykle lecz wyszła podobna wielkość co z GIFCAM, a nie chciało mi się od nowa więc sorry ;p
@Grzmihui: jakbyś się zdecydował, to pamiętaj że to jest $99, ale rocznie. Ja przy paru appkach (choć w zasadzie tylko jedna się sprzedaje jako tako) zwykle wyciągam w ciągu roku ok. 2-2,5-krotność kosztu licencji. Także szału nie ma :(
A to do nagrywania GIFów bardzo spoko przy bardziej statycznych animacjach. U mnie większość poprzedniej klatki się powtarza, więc rozmiar był akceptowalny. W każdym razie #bojowkagfycat ;)