Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich zainteresowanych pracą dla developera Javaw Trójmieście:
Umowa o pracę, do 14,000 brutto
Praca z nowymi narzędziami (Scala, Angular).

Poszukiwani kandydaci dla klienta z branży finansowej. Mały zespół przejmujący coraz więcej kompetencji od kolegów z zagranicy powiększa się z kilkunastu osób do ~30. Wymagana b. dobra znajomość angielskiego i zajawka.

Klient szuka 4 profile (zarówno front- jak i backend), także każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
- Core Java;
- debugging development on Windows, unit testing;
- Oracle RDBMS;
- Java junior dev.

Zainteresowanych proszę o podesłanie nr kontaktowego.

#rrit #damprace #informatyka #java #programowanie #gdansk #gdynia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RomeYY: przykro mi, ale byłby to strzał w stopę. Jestem rekruterem i na tym zarabiam współpracując z kandydatami:
- pomagam przy negocjacjach,
- udzielam wskazówek nt. interview i osób, które je prowadzą,
- dysponuję informacją (kto, za ile).

Jak jesteś zainteresowany możemy chwilę porozmawiać telefonicznie.
  • Odpowiedz
@martinuz: @K_Boczkowski: nic dziwnego, dziwne jest to,. ze nie podaja nazwy firmy, niektorzy nie lubia tracic czasu po prostu i udostepniac swoje dane i CV, jesli nie wiedza, o jaka firme chodzi i ja juz znam tych rekruterow co potem odsprzedaja bazy danych CV
  • Odpowiedz
@RomeYY: strasznie pejoratywnie to zabrzmiało. Ja taki nie jestem i nie znam nikogo kto działa w taki sposób. Dobry kandydat na obecnym rynku to złoto, które potem muszę (przepraszam za wyrażenie) "sprzedać". Nie wiem dlaczego miałbym dzielić się tym ze swoją konkurencją.

Moja rozmowa z Tobą kosztuje Cię tylko 5-minut czasu. W zamian dostajesz informację o projektach.
Ten o którym piszę jest ekstra, ponieważ pracujesz z zagranicznym zespołem, co dla
  • Odpowiedz
@K_Boczkowski: dobrze, to niech inni sie nabieraja lub ryzykuja, ja chce wiedziec jasno z gory jaka firma, i jak dzwonicie to zawsze o to pytam a jak nie mowicie to nara, szkoda mojego cennego czasu

przechodzicie to innych firm i zabieracie lub odsrzedajecie bazy danych, juz nie udawaj, ze nie masz pojecia o co chodzi w tym waszym smiesznym rynku outsourcingu HR, wieczna beka z was wsrod srodowiska IT
  • Odpowiedz