Wpis z mikrobloga

@szarszum: prawdziwy sebix to nie jest zwykły patol chlejący na ławce całymi dniami, osobiście znam sebixów po uniwersytetach czy politechnikach, sebixów myślicieli mających szeroką wiedzę o starożytnych kulturach, mających pasje w doskonaleniu siebie poprzez wielogodzinne ciężkie treningi, wielu z nich kończy potem w wojsku jako świetni stratedzy, nie to co kuce- wstawać o 16, słuchać metalu, iść do lasu się #!$%@?ć, zjeść kota, powtórzyć
@fasfsrheeahgdfhds2: a ja nie znam żadnego dobrego sebixa, dresiarze to skur****ństwo które przynajmniej powoduje że kraj mięknie i niedługo aborcja będzie w pełni legalna ;) Co do metali/kuców/punkowców... nigdy nie spotkałem pustaka takiego jak dresiarze od rapsów... da się z Nimi pogadać, pośmieszkować i pomyśleć... a dres tylko "#!$%@?ć Ci..." po czym londuje w sztumie i tyle go widzieli
@szarszun: Niby nie mam nic do ludzi, którzy sobie chodzą w panterze. Ale z drugiej strony jest to jakiś przejaw braku szacunku dla ludzi, którzy oddają kawał swojego życia, żeby zasłużyć na ten przywilej. I nie czepiam się dziadka, który robi na tartaku w bluzie wojskowej, tylko młodych leszczy, którzy 'mają taki styl i #!$%@? wszystkim, którym się to nie podoba, w dupę'. Jasne, róbcie sobie, na co macie ochotę. Ale
@Francisco_dAnconia: Jest to w porządku. Tak nam się to podoba i tak będziemy to nosić. Dlaczego dresy noszą dresy i są ogoleni na pałe? reggea mają zazwyczaj dredy i dziwaczne stroje? dlaczego goci wyglądają... no dobra nie ważne. Każdy nosi co chce, są też grupy z którymi się identyfikujemy. Każdy nosi i zachowuje się tak jak chce. Mam wolność i będę ją wyrażał jak mi się podoba.

@fasfsrheeahgdfhds2: kuce należą
@Francisco_dAnconia: Mam 18 lat. Kończe 2 tychbazy. To nie jest podejście zbuntowanego dzieciaka... wychowałem się w otoczeniu "metalowców" i "punkowców" ... uwielbiam wolność, swobodę wyrażania... gram na gitarze i też daje upust emocji. Idealista... dużo wymagam od siebie i od życia... dlatego nie trawie krótkowzroczności... zamiast wszyscy cieszyć się czym mają czepiają się innych o to co mają/robią by sobie podnieść ego... a mogli by zrobić w tym czasie coś pożytecznego
@szarszun: Ja sobie nie podnoszę ego. Dobrze znam to środowisko, też miałem kiedyś '#!$%@?'. Ale racja, nie ma sensu Cię do niczego przekonywać - czas zrobi swoje. Życzę Ci, żeby było to jak najszybciej. Bo jedyną rzeczą, której ten świat bezsprzecznie potrzebuje, to są właśnie wyższe wartości.
@fasfsrheeahgdfhds2: Czy Ty piszesz po złości wszystko czy po prostu taki jesteś ? :D NIE znasz grona TYCH kuców to się nie wypowiadaj. Ja znam dresów dość dobrze i wiem że opis z którym wyjechałeś pasuje bardziej do nich z tym najaniem się w środku lasu ;) Ja jakoś ide na piwo/wódke do kogoś na chate a potem kulturalnie się rozchodzimy... co robią ludzie w DRESACH (bo NIGDY innych nie
@Francisco_dAnconia: Mam wartości. KU*** koleś! Oceniasz mnie bo lubię założyć moro ?! Nie znasz mnie a twierdzisz że nie mam wartości bo lubie się inaczej ubrać ... -.- Jesteś zwolennikiem dresów i rurek? :D Mam wartości, mam filozofie, mam swoje podejście do życia, mam przyjaciół, nie mam wrogów (a jeśli to się nie pokazują), jestem szczęśliwy, dorabiam po szkole, wspieram ludzi, udzielam się, nie mam problemów z prawem... na jakiej podstawie
@szarszun: ledwo 18 lat masz, a chodzisz ciągle do znajomych na piwo z wódką? no nieźle, zresztą opisujesz dresów chyba tylko na podstawie wiedzy z tvn24, owszem zdarzy się czasem zaśpiewać klubową piosenkę idąc z wygranego meczu ale wszystko kulturalnie bez przerywania ciszy nocnej
@szarszun: Na Twoją reputację składa się wiele czynników. Podejście do takich rzeczy również. Znam tylko tę część Ciebie, więc oceniam Cię po tym. Ale wcale nie twierdzę, że jesteś zły - nawet to napisałem. To po prostu etap w fazie dojrzewania.
Natomiast fakt, że mi tu wypluwasz wszystkie Twoje zalety świadczy dość jasno o tym, że masz jakieś problemy ze sobą. Gdybyś nie miał, w dupie miałbyś, co ktokolwiek sobie myśli.
@fasfsrheeahgdfhds2: jakoś w mediach nie jest głośno o kucach tylko o dresikach z dzielni ;) Kuce to spokojni ludzie, zajmują się zazwyczaj czymś kreatywnym... a taki typowy seba... alko, fajki i napier**lanka ;) ehhh... z kim ja rozmawiam. Jeśli nie zaczniesz przedstawiać sensownych argumentów to #czarnolisto i kończymy te bezsensowną debate
@szarszun: w telewizji pokazują dresów w złym świetle bo chcą ich zaszczuć dla ogółu społeczeństwa, a wiesz czemu? bo są realnym zagrożeniem dla niedorzecznej władzy czego o kucach nie można powiedzieć, bo tak na prawdę kogo obchodzi zdanie jakichś kuców?
@fasfsrheeahgdfhds2: wmawiaj sobie tak dalej, nic nie dzieje się bezpodstawnie. Dresy pracują sobie na taką opinie, a kuców się obraża bo wolą się ubrać inaczej i wolą inną muzykę. Jakoś kuc nie chodzi z gnatem/ nożem po ulicy i nie wbija go przypadkowym ludziom...
@Francisco_dAnconia: To całkiem niedawno. Rozumiem gdyby to była kwestia że tak powiem wieku "starczego"... ale wiek jest tylko liczbą, nie mam zamiaru rozwodzić się nad wiekiem rozmówcy. Tak zwane "mam #!$%@?" nie odnosi się do mnie. Nie "mam #!$%@?" tylko czuje się człowiekiem wolnym. To jest różnica... Ponadto mi jako obywatelowi nie można nic zarzucić i myślę że jak to powiedziałeś że przejdzie z wiekiem... otóż NIE, nie przejdzie. Nie zmienie
@fasfsrheeahgdfhds2:

bo są realnym zagrożeniem dla niedorzecznej władzy czego o kucach nie można powiedzieć, bo tak na prawdę kogo obchodzi zdanie jakichś kuców?


O mało nie pękłem ze śmiechu. Dresy i sebixy to #podludzie i wiem to z własnego doświadczenia. Jedyne co mogą zrobić przeciwko władzy to założyć bluzę z napisem "JP na 100%".

@szarszun nie daj się wkręcać tym trollom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_XATDm5PPC0RmDtJS8xstQu27vqS1Lv4f.jpg
@The_Righteous_Man: Podoba mi się dlatego bo wygląda dobrze, jest wygodny i nawet ciepły oraz ma fajny krój i te stare guziki :3 o tak... trochę pracy włożyłem by go ogarnąć, załatać i doprowadzić do stanu używalności :) " łażę po polach czasem strzelę wino i #!$%@? wam do tego sram na to" obrażasz mnie tym.
@ahaw @szarszun @bartdziur @katarzyna_bb @fasfsrheeahgdfhds2: Prawda jest taka, że przepis, na który się powołujecie jest w dużej mierze martwy. Póki nosisz części munduru pozbawione flagi, emblematów i innych elementów charakterystycznych dla danych jednostek/rodzajów SZ to nikt nikomu krzywdy nie zrobi (ewentualnie poza bandą niedoinformowanych ignorantów łykających różne bzdury).

Po ulicach polskich miast chodzi przecież wiele osób w ciuchach pochodzących z wojska - od żuli, przez fascynatów wojska, po byłych wojskowych. Żetony