Wpis z mikrobloga

@katarzyna_bb: Dzwoń po bagiety :) Hurr Durr przestępca... Ahh te bóle dupy wykopków. Będę nosił moro czy to się komu podoba czy nie, tak jak większa część społeczności którą znam. Wielokrotnie chodziłem w takim ubiorze i raz zapytałem z ciekawości i dzielnicowego jak i będąc w magicznym miejscu zwanym "Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego" w Gdańsku (nie pytajcie po co :P ) będąc także w ww. "mundurze" nie zwrócono mi uwagi...
  • Odpowiedz
@fasfsrheeahgdfhds2: Nie wypowiadaj się o gronie o którym nie masz pojęcia. Jeśli mówisz o kucasz przegrywach przed komputerem to spoko... jeśli jednak czepiasz się ludzi którym się to podoba, stanowią jakąś grupe, słuchają dobrej muzyki... to wole kraj wypełniony nimi niż choćby jednego sebixa, krula dźielnji poza kontrolo który ma #!$%@? na pały bo i tak wszystkich pozabija.
  • Odpowiedz
@szarszum: prawdziwy sebix to nie jest zwykły patol chlejący na ławce całymi dniami, osobiście znam sebixów po uniwersytetach czy politechnikach, sebixów myślicieli mających szeroką wiedzę o starożytnych kulturach, mających pasje w doskonaleniu siebie poprzez wielogodzinne ciężkie treningi, wielu z nich kończy potem w wojsku jako świetni stratedzy, nie to co kuce- wstawać o 16, słuchać metalu, iść do lasu się #!$%@?ć, zjeść kota, powtórzyć
  • Odpowiedz
@fasfsrheeahgdfhds2: a ja nie znam żadnego dobrego sebixa, dresiarze to skur****ństwo które przynajmniej powoduje że kraj mięknie i niedługo aborcja będzie w pełni legalna ;) Co do metali/kuców/punkowców... nigdy nie spotkałem pustaka takiego jak dresiarze od rapsów... da się z Nimi pogadać, pośmieszkować i pomyśleć... a dres tylko "#!$%@?ć Ci..." po czym londuje w sztumie i tyle go widzieli
  • Odpowiedz
@fasfsrheeahgdfhds2: Jesteś cholernym hipokrytą wiesz ? dosyć tej zniewagi kultury której po prostu nie rozumiesz, w imieniu całej kucowo-metalowej społeczności skazuję cię na zgnicie w piekle ty niedokształcony sebixie :(
  • Odpowiedz
@szarszun: Niby nie mam nic do ludzi, którzy sobie chodzą w panterze. Ale z drugiej strony jest to jakiś przejaw braku szacunku dla ludzi, którzy oddają kawał swojego życia, żeby zasłużyć na ten przywilej. I nie czepiam się dziadka, który robi na tartaku w bluzie wojskowej, tylko młodych leszczy, którzy 'mają taki styl i #!$%@? wszystkim, którym się to nie podoba, w dupę'. Jasne, róbcie sobie, na co macie ochotę.
  • Odpowiedz
@Francisco_dAnconia: Jest to w porządku. Tak nam się to podoba i tak będziemy to nosić. Dlaczego dresy noszą dresy i są ogoleni na pałe? reggea mają zazwyczaj dredy i dziwaczne stroje? dlaczego goci wyglądają... no dobra nie ważne. Każdy nosi co chce, są też grupy z którymi się identyfikujemy. Każdy nosi i zachowuje się tak jak chce. Mam wolność i będę ją wyrażał jak mi się podoba.

@fasfsrheeahgdfhds2:
  • Odpowiedz