Wpis z mikrobloga

@Haseo: jakiego dna?? #!$%@? przeciez ten dis jest na zajebistym poziomie typiarzu. Wole cos takiego uslyszec xD niz "sralem ci matke jak srala" albo "i hope ur mother will get cancer"
  • Odpowiedz
@Haseo: Ten pocisk to i tak poziom Himalajów w porównaniu z codziennym życzeniem śmierci, raka mojej matce, mojej dziewczynie, żeby moja córka została #!$%@?ą itd. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dunkey: @zygmunt_III_waszka: Faktycznie jaka gra, taki poziom graczy. Jak gram i mi nie idzie, to najwyżej ciupią mi od retardów i trashy, a po matce odsetek jeździ.
BTW: Porównanie skillu graczy różnych moba:


| HoN players
|
| Dota2 players
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| WoW players
|
|
|
|
|
|
|
| Puzzle & Dragons players
|
| Candy Crush Saga
  • Odpowiedz
@Haseo: W LoLu też odsetek, ale przy regularnej grze (tak ze dwie partyjki dziennie) regularnie trafi się na debila. Ten hejt na LoLa ze strony graczy innych MOBA jest śmieszny. Swoją drogą, to umiejscowienie WoWa też śmieszne. Grałeś w to kiedyś?
  • Odpowiedz
@dunkey: To nie jest moja drabinka, ale jestem w stanie się zgodzić z jej niektórymi elementami. Co do WoWa to grałem od Wotlk i to jedyny słuszny dodatek. Później słabe Cata i MoP, który był jeszcze gorszy.
  • Odpowiedz
@Haseo: Ok, ale ta drabinka to porównanie skilla. W miarę dobra gra PvP w WoW wymaga sporo pracy i skilla, już nie mówiąc że musisz ogarniać znacznie więcej czynników niż w MOBA.
  • Odpowiedz