Wpis z mikrobloga

@pracownikwsp: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki
  • Odpowiedz
@mihsz: DECYBELU ZAPŁACISZ ZA OSZUSTWA WYPISYWANE NA TYM PORTALU.

LEPIEJ CHOWAJ SWOJE PRZESTEPSWA I TO GŁĘBOKO .TWOJEGO TEKSTU NIKT NIE CZYTA BO TAKICH DECYBELÓWI PRZESTĘPCÓW W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM LOKUJE SIĘ TAM GDZIE POWINNI BYC .A TWOJE MIEJSCE JEST JUŻ ZAREZERWOWANE NA 100%. PRZEKONAJ SIĘ .
  • Odpowiedz
@pracownikwsp: A'propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w podstawówce był taki Michał co był zawsze przygotowany na lekcje, zawsze miał odrobione zadanie domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem pojeździć na rowerze i koło biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy (jechałem przy ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę - na prawo - nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się
  • Odpowiedz