Wpis z mikrobloga

ktoś oprócz mnie i mojego cumpla wybiera się jutro do klubu YAAM w Berlinie, po morfinę? I mean wybiera się na koncert Yung Lean & Sadboys, który odbędzie się w ramach CTM Festival 2015 i rozpocznie europejskie tourne Yung Leana. Jonatan promuje swó materiał z genialnego albumu Unknown Memory wydanego we wrześniu ubiegłego roku. Album zapowiadał absolutnie piękny singiel Yoshi City a dla wszystkich nieczających (via popkiller):

Szwedzka scena kojarzy nam się głównie z klasycznym brzmieniem Looptroop Rockers i nowoczesnym, eksperymentalnym >z obozu Adama Tensty. Kraj Trzech Koron hoduje jednak kolejną postać, o której w świecie coraz głośniej. Mowa o >nastoletnim, budzącym wiele kontrowersji Yung Leanie.

Intrygujący cloudrapowy klimat, zakręcony image i nietypowa, groteskowa momentami z uwagi na cały kontekst, warstwa >tekstowa sprawiają, że jedni uważają go za wielki talent a inni za parodię i sezonową ciekawostkę.


generalnie... naprawdę jest niewiele przypadków w których ktoś zainteresował się Yung Leanem po pierwszym, przypadkowym odsłuchaniu jego kawałków... sam jestem tego potwierdzeniem bo pamiętam jak chciałem #!$%@?ć ze znajomych na fejsbuku moją koleżankę która próbowała wkręcić mi Kyoto - najbardziej znany kawałek Yung Leana i tym samym najlepszy banger na świecie, wyprodukowany przez Yung Guda, jednego z Sadboys - oprócz Leana i Guda Sadboys tworzy jeszcze inny producent Yung Sherman

Sam nie pamiętam już jak to się stało, że dałem mu szansę i się zainteresowałem... jeśli kogoś nie przekonuje ten młody szwed to niech nie pozostanie chociaż obojętny na to, że zaczynając nawijać miał 16 lat, angielski był jego drugim językiem a mimo tego Ginseng Strip 2002 - kawałek który viralem zdobył popularność i sprawił że Yung Lean zyskał szersze grono słuchaczy

Kończąc mój wpis... od dobrych 10 słucham rapsów. Jestem otwarty na wszystko, lubie eksperymenty i świeże brzmienia. Najpierw słuchałem polskich, później wyłącznie amerykańskich rapsów bo jako jedyne gwarantowały powiew świeżości brzmień, tekstów i klipów. Tak było dopóki Yung Lean nie utwierdził mnie w przekonaniu, że on sam, z grupą jego producentów może brzmieć równie dobrze jak najlepsze czarnusze bengery a nawet lepiej, bo przedstawia coś nowego, coś świeżego, czego nikt wcześniej nie pokazał
Spełniam swoje marzenie, doświadczam czegoś nowego i sprawdzam, czy prawdą jest to, że Jonatan Leandoer Håstad robi live taki #!$%@? jak mówią ;) Na pewno zdam relację #yunglean #rap #muzyka #rapsy #szwecja #sadboys #muzykaelektroniczna #narkotykizawszespoko #koncert #instrumental #muzykaeksperymentalna #niemcy #berlin #festiwale #yunggud #oswiadczenie #chwalesie #siekierates <== tylko prawilne opinie
Notka w polskiej wiki
Kanał na youtube
SiekYersky - ktoś oprócz mnie i mojego cumpla wybiera się jutro do klubu YAAM w Berli...

źródło: comment_2s2VKBfl0QcHZMfr0bgaEoIwU4ddVONn.jpg

Pobierz
  • 9
@mulen: stary, gdyby wykop czegoś nie #!$%@?ł i nie skasował wszystkich starszych wpisów z pod wszystkich tagów to pod #yunglean widziałbyś że trochę rozwinąłem ten tag i sporo się pod nim udzielałem. shoutout dla wszystkich sadboysów na mirko, pozdrawiam

Morfina? jest po prostu zajebista

@Donk_von_Fisher:

@asenjo: masz na myśli 'łatwiej' chyba, co
@detektor_szczescia: @MalachiaszC:
chciałbym trochę streścić dlaczego show Yung Leana live był tak bardzo #!$%@? i
SiekYersky - @mulen: stary, gdyby wykop czegoś nie #!$%@?ł i nie skasował wszystkich ...

źródło: comment_jZ1VtdVQq6lMYbMn3yQvafla8URonK6g.jpg

Pobierz
@SiekYersky: nie czytalem jeszcze, ale odniose sie tylko do kodeinki, bo nie czytalem : no jasne, ze latwiej, ale ja patrze przez pryzmat tego, ze kiedys bylem bliski #!$%@? w kodeinke - gdyby to byla 'majka', to raczej bym #!$%@? w ciagach. dla mnie to zbyt grozne, gdybym mial dostep do M i kwit na nia to raczej bym nie potrafil w pore - tak jak to zrobilem z code -